Jakub Honetschläger
(1980)2004 - 2010 studium na AVU Praha, Grafika II, prof. Vladimír Kokolia; 2007 - 2008 semestrální stáž, Facultat de Bellas-Artes, Barcelona, Špaňelsko
Jakub Honetschläger
(1980)
Oheň II.
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:30
vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jakub Honetschläger
(1980)
Oheň III.
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:31
Jakub Honetschläger
(1980)
Oheň VI.
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:32
vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H.5/09, č. 5/20
Jakub Honetschläger
(1980)
Díra
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:21
viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Jakub Honetschlager
(1980)
Mezi Nebem a Zemí
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:13
škrábaná akvatinta, 2023, 25 x 16,5 cm, sign. PD JH, č. 2/15
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)