Josef Konečný

(1907-1989)

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK