Zvi Tolkovsky

  • Zvi Tolkovsky

    Koloniálové

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám, profesor Tolkovsky (narozen v Haifě) přednáší na Akademii Bezalel. Žije a pracuje v Jeruzalémě v Izraeli a též poblíž Prahy v České republice. Vystavoval po celém světě: v Izraeli, České republice, Německu, Francii, USA a dalš…

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)