Miloslav Pecháček

(1923-1991)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Z jižních Čech

    Položka č.: 281778

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:45

    akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)