Miloslav Pecháček
(1923-1991)
Z jižních Čech
Položka č.: 281778Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:45
akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)