Antonín Procházka

(1882-1945)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    Položka č.: 227035

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 21:04

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Postava ženy

    Položka č.: 230095

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:01

    lavírovaná kresba tuší, papír, 42,5 x 28 cm, monogr. PD AP, rám, LD na papíře slepotiskové razítko Roeder Makar, na zadní straně pasparty vyškrábáno: original Kohl Zeichnung, Aquarell Antonin Prochaska (1882 - 1945) monogrammiert AP, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)