Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Madony

    Položka č.: 230948

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:05

    olej, karton, 1943, 44,5 x 33 cm, sign. PD P. Kotík 43, rám, autor vystudoval Uměleckoprůmyslovou školu u E. Dítěte a J. Schikanedera, byl členem SVU Mánes, Umělecké besedy a Skupiny Ho-Ho-Ko-Ko. Vystavoval od roku 1910 a v průběhu své tvorby několikrát výrazně pozměnil svůj umělecký výraz tak, že s…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 224256

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dvojice

    Položka č.: 230115

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:20

    tuš, papír, 1926, 39 x 53 cm, monogr. LD P. K. 26, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 230246

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 16:11

    tužka, papír, 1936, 23,5 x 15,5 cm, sign. LD P. Kotík 36, rám, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)