Eva Spěváčková
(1980)
Nirvanický vítr
Položka č.: 281632Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:15
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)