Šárka Radová

  • Šárka Radová

    Spojenci

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    porcelán, barva na porcelán, 2017, v. 11 cm, na podstavci Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Šárka Radová

    Průchod

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    porcelán, kamenina, 2016, 9 x 26 x 26 cm, sign. dole Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Šárka Radová

    Na vrcholu

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    porcelán, 2018, v. 34 cm, sign. na plintu Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Šárka Radová

    Taneček

    Položka č.: 214968

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 17:24

    porcelán, v. 10 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID3694 Historie příhozu

  • Šárka Radová

    Věž

    Položka č.: 233553

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:45

    porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)