Radim Malát

(1930-1997)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)