Radim Malát

(1930-1997)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Radar II.

    Položka č.: 230954

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:11

    olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Domov

    Položka č.: 230977

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:34

    akryl, sololit, 1996, 100 x 73 cm, sign. PD Malát 96, rám, dílo umělce, jenž se účastnil dobového rozvoje modernistických tendencí a na konci 60. let dospěl k zajímavým kombinačním řešením. Vývoj jeho výtvarného názoru se posouval od realistické krajinomalby a sociálně cítěného civilismu až k abstra…

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Velký bojovník

    Položka č.: 230978

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:35

    akryl, sololit, 1996, 110 x 90 cm, sign. PD Malát 96, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)