Otto Placht
Toxická džungle
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 12:55
litografie, 2015, 52,5 x 69,7 cm, sign. PD Otto Placht 2015, č.10/80, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)