František Vlach

  • František Vlach

    Setkání

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:52

    litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)