Jaromír Skřivánek

  • Jaromír Skřivánek

    V lese

    Položka č.: 261985

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42

    litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)