Joža Mikš

(1901-1966)

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Břízy

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33

    olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)