Rudolf Fila

(1932-2015)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Jindřich VIII.

    Položka č.: 281330

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55

    tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    List z kalendáře

    Položka č.: 281331

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56

    tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    William Blake

    Položka č.: 281332

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Náměstí sv. Marka

    Položka č.: 281333

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie