Josef Pýcha
(1914-1988)žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Josef Pýcha
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51
olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Pýcha
(1914-1988)
Vesnice
Položka č.: 281273Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)