Petr Fiala

(1968)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:33

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, ohnutý horní pravý roh, natržená spodní hrana, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)