Karel Brousek

(1880-1953)

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:00

    akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)