Karel Brousek
(1880-1953)
2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)
Položka č.: 120060Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:00
akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)