• Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:02

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:04

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dva akty

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:06

    tužka, kvaš, papír, 1942, 50,6 x 50,8 cm, sign. LD B. Ullrych 42, vzadu razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:08

    tužka, kvaš, papír, 1940, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD B. Ullrych 40, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Před vesnicí

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:12

    tuš. papír, 1977, 35,5 x 29 cm, sign. LD Emilie Tomanová, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Toman

    Alej u cesty

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:14

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:18

    pastel, papír, 1940, 35 x 39 cm, sign. LD P.Strnadel 40, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom v krajině

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:20

    kvaš, papír, 39,3 x 52 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    U požáru

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:22

    olej, papír, 34 x 48,4 cm, sign. LD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:24

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Lesní potok

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:26

    pastel, papír, 1939, 59 x 48 cm, sign. PD Schuster, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:30

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:32

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:34

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Šmída a L. Leitgeba na PedF UK v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců, UVU, skupiny Klacci ad.

  • Michael Rittstein

    Na silnici

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:36

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Polibek

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:38

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:40

  • Willi Nowak?

    S maminkou

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:42

    tempera, papír, 9,3 x 9,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:44

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:46

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:48

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:50

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:52

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Lom Prosetín

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:54

    olej, papír, 27,5 x 58 cm, sign. PD Mahrla, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Liesler

    Selka

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:56

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1956, 38 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:58

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:00

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:02