• Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:00

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Adamec

    (1925-1989)

    Plná poní lásky

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:01

    fotografie, 23,7 x 15,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Loď na moři

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:02

    fix, papír, 1961, 10,5 x 14,1 cm, sign. PD Albich 61, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Na tom našem dvoře..

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:03

    tuš, papír, 1888, 16,5 x 12 cm, sign. LD Aleš 1888, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíš…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID3798 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:04

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kočovníci

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:05

    akvatinta, 20 x 24,7 cm, sign. PD AJ. Alex, přeložený, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:07

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jožka Anděl

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:08

    tuš, papír, 1933, 21 x 29,5 cm, sign. LD Jožka Anděl 1933, rám, PN slepotiskové razítko Roeder´s Makart, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Personnage Couche

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:09

    litografie, 1966, 49,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID5101 Historie příhozu

  • Petr Baďura

    Fotomontáž aneb Praha a slečna aneb slečna v Praze

    Položka č.: 584

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:10

    fotografie, 2002, 30,5 x 24 cm, sign. na zadní straně P. Baďura 1/3 L. P. 2002, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Sv. Bartoloměj v Kolíně

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:11

    dřevoryt, 1958, 21 x 17 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, rám, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID1098 Historie příhozu

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Na ulici

    Položka č.: 586

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:12

    tuš, papír, 21,8 x 29,4 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko - Drábské světničky

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:13

    akvarel, tuš, papír, 29,7 x 41,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 106, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko

    Položka č.: 588

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:14

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,7 x 41,2 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 98, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko II.

    Položka č.: 589

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:15

    akvarel, tuš, papír, 30 x 41,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 170, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kostel sv. Ludmily na Vinohradech

    Položka č.: 590

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:16

    dřevoryt, 1958, 21 x 17,5 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, v dolní části mírně odřený papír, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice I.

    Položka č.: 591

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:17

    fix, papír, 29,9 x 21,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice II.

    Položka č.: 592

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:18

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko III.

    Položka č.: 593

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:19

    akvarel, tuš, papír, 29,7 x 40,1 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 81, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Autoportrét

    Položka č.: 594

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:20

    akvarel, papír, 40,3 x 29,7 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 99, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Maminka II.

    Položka č.: 595

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:21

    akvarel, papír, 42,5 x 31 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 93, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Praha - Václavské náměstí

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:22

    tuš, papír, 21 x 30 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 597

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:23

    tuš, papír, 29,8 x 41,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Podzim

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:24

    uhel, papír, 30 x 41,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kolín mlýny

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:25

    tuš, papír, 15 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:26

    uhel, papír, 21 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Balcar

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:27

    pastel, papír, 14 x 23,5 cm, sign. LD Balcar, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Pražská náplavka

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:28

    uhel, papír, 15 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U holiče

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 21. 06. 2018 22:29

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)