• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Seldáček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    Položka č.: 430

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 429

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Koupání

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 1920, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1920, rám, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Robert Högfeldt

    (1894-?)

    Šachový motiv

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 22 x 32 cm, značeno LD R. Högfeldt, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Norbertine von Bresslern - Roth

    (1891-1978)

    Souboj

    Položka č.: 425

    linoryt, 22,9 x 21,9 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    Položka č.: 423

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vášeň

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    kombinovaná technika, papír, 42 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 420

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Přeludy

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    tempera, papír, 31,5 x 28 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (388 €)

    Aktuální cena: 9.700 CZK (388 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Otisky v prostoru

    Položka č.: 416

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chyšecko

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 10.700 CZK (428 €)

    Aktuální cena: 10.700 CZK (428 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava v červeném

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Jiří Suchý

    a

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    tuš, papír, 16,3 x 16 cm, sign. DU Jiří Suchý, pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Suchý

    Autoportrét

    Položka č.: 411

    tuš, papír, 1972, 18,8 x 17 cm, monogr. PU js 1972 , pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Antikvariát Dlážděná

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Lenka Stejskalová Skoumalová

    (1978)

    Melancholie

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    cín, nerez, tavené sklo, 2008, v. 38, základna 60 cm

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Busta

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Klečící dívčí akt

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    pálená hlína, 1940, 45 x 23 x 14 cm, značeno dole v zadní části J. Lankáš 1940, Antikvariát Dlážděná, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Elen Jilemnická

    Pokus o let

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Tvář

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka s náhrdelníkem

    Položka č.: 523

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 24,5 x 18,5 cm, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 522