• Jan Kanyza

    Psáno na pergamenu

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 1999, 38 x 31,5 cm, sign. PD JanKanyza 99, rám, autorský tisk, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Knap

    Bez názvu -Opus 1

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    litografie, 2006, 38 x 54 cm, sign. PD Jan Knap 06, č. 23/190

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 22,3 x 15 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Šebestián

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    lept, 1987, 13,5 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Liesler

    Tajemství panny

    Položka č.: 482

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Markéta Luskačová

    V předvečer Palachova pohřbu

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    fotografie, pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře, 1969, 33 x 48,5 cm, vzadu popsáno, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Markéta Luskačová

    Pohřeb zastřeleného mladého muže

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    fotografie, pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře, 1968, 30,5 x 39 cm, sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Markéta Luskačová

    Pohřeb chlapce zastřeleného při invazi Prahy v srpnu 1968

    Položka č.: 486

    fotografie, pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papířetisk na Hahnemühle archivním papíře, 1968, 33 x 39 cm, sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

  • Radek Orel

    (1976)

    Noc

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    linoryt, 2000, 63 x 73 cm, sign. PD Radel Orel 2000, rám, č. 7/10

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Veronika Palečková

    Labyrinthus

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 1990, 70 x 53,5 cm, sign. PD Veronika Palečková 1990, rám, 3/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Pavel Piekar

    Výstup z podsvětí

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    linoryt, 2009, 47 x 57 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2009, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Antonín Sládek

    (1942-2009)

    Dans le Vent (Ve větru)

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A. Sládek 1999, rám, 4/20, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule I

    Položka č.: 491

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 2/8, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule II

    Položka č.: 492

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 20/70, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule III

    Položka č.: 493

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 10/25, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postavy

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    lept, 1989, 48 x 68 cm, sign. PD D. Smutný 89, rám, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Labe

    Položka č.: 495

    lept, 1987, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Souček 87, 25/50, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Emma Srncová

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 496

    litografie, 58,5 x 40 cm, sign. PD Emma Srncová 1984, rám, 23/100, Antikvariát Dlážděná

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 498

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Leda s labutí

    Položka č.: 499

    litografie, 1990, 40 x 32 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Maska

    Položka č.: 500

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 92/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nocturno

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    litografie, 28,5 x 35,5 cm, sign.Vla.Suchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot a dáma v klobouku

    Položka č.: 502

    litografie, 20,6 x 15 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Jiří Slíva

    In Pinot veritas

    Položka č.: 503

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 59/150, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Jam Session

    Položka č.: 504

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Slíva

    Lokopivo

    Položka č.: 506

  • Jiří Slíva

    Řezník

    Položka č.: 507

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 508