• František Vobecký

    (1902-1991)

    Praha (Vyšehrad?)

    Položka č.: 226656

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:57

    akvarel, tuš, papír, 23,5 x 30 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Při koupeli

    Položka č.: 226654

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:58

    akvarel, tuš, papír, 19 x 15,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • E. Z. Zbraslavský

    Položka č.: 227597

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:59

    akvarel, tuš, papír, 1936, 42 x 56 cm, sign. LD E. Z. Zbraslavský 36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    K Troji

    Položka č.: 219725

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 19:00

    olej, sololit, 34 x 47 cm, sign. PD F. Zikmund, rám, na zadní straně popsáno, konzultováno s Dr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Bohumír Zvěřina

    (1835-1908)

    V lese

    Položka č.: 222372

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 19:01

    akvarel, tužka, papír, 1902, 26 x 22 cm, sign. LD F. Zvěřina 20/4 02, rám, na zadní straně přípis o pravosti díla od Jiřího Karáska, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Haushofera a A. Lhoty na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, JUV, Kunstverein a SVUM

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Stavení

    Položka č.: 235233

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:00

    olej, papír, 21 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Údolí řeky

    Položka č.: 235232

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 235230

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:02

    olej, papír, 1958, 21 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Březová alej u vsi

    Položka č.: 235229

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:03

    olej, papír, 26 x 32,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Nad Pikovicemi

    Položka č.: 235228

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:04

    olej, papír, 1959, 22 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Lipnice nad Sázavou, leden 1959

    Položka č.: 235226

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:05

    olej, karton, 1959, 21,1 x 29,6 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mikuláš Axmann

    (1923-1990)

    V hospodě

    Položka č.: 199114

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:06

    lept, 1981, 8,7 x 11,5 cm, sign. PD M. Axmann 81, 11/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženy s dítětem

    Položka č.: 235185

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:07

    tuš, papír, 20,7 x 53 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rodina

    Položka č.: 235184

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:08

    tuš, papír, 20,6 x 50,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    Položka č.: 235183

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Blažek

    (1927)

    Odraz

    Položka č.: 227600

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:10

    linoryt, 1967, 43,5 x 31 cm, sign. PD Jaroslav Blažek 67, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠVU v Bratislavě a na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Les

    Položka č.: 210820

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:11

    tempera, sololit, 1965, 27 x 42,5 cm, monogr. PD VB 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V lese

    Položka č.: 210818

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:12

    tempera, sololit, 27 x 42,5 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Bouda

    U baru

    Položka č.: 235195

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:13

    fix, propiska, papír, 1979, 15,6 x 13 cm, monogr. PD PB, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Brázda

    Dynamika ženského těla

    Položka č.: 215713

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:14

    lept, 1985, 27,7 x 19,7 cm, sign. DU Jiří Brázda 85, 46/130, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 218220

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:15

    tisk, karton, 43 x 60,5 cm, mírně poškozeno, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Oplzlé batole

    Položka č.: 168193

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:16

    linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Noční námluvy

    Položka č.: 235135

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:17

    litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 97/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Světla Hásková

    Položka č.: 235211

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:18

    litografie, 14,4 x 41,3 cm, sign. PD Hásková S., pasparta, 2/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Heřman

    Tulipánové torzo

    Položka č.: 217897

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:19

    tužka, pastel, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hísek

    Nositelé svatých

    Položka č.: 215725

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:20

    2x mezzotinta, 2012, 19,7 x 14 cm, sign. PD Jan Hísek 2012, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    Položka č.: 235179

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:21

    litografie, 1961, 19 x 12,4 cm, sign. PD Chramosta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 193564

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:22

    akvarel, papír, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vasilij Kandinskij

    (1866-1944)

    Abstrakce

    Položka č.: 218222

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:24

    ofset

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Karel

    Konvolut 24 grafik

    Položka č.: 223367

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)