• Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    Položka č.: 205301

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:15

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    Položka č.: 207919

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:20

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Baudelairovi

    Položka č.: 221165

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:25

    litografie, 1989, 31,7 x 48,4 cm, sign. PD Liesler 1989, pasparta, č. 53/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Petr Melan

    Ikarův pád

    Položka č.: 221437

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:30

    lept, 33,4 x 23,9 cm, sign. PD P. Melan, č. 88/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, na paíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 221442

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:35

    mezzotinta, akvatinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 62/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Igor Piačka

    Anděl

    Položka č.: 221443

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:40

    lept, 2008, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Igor Piačka 2008, č. 41/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamila Ženatá

    Stromy

    Položka č.: 221448

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:45

    litografie, 16,3 x 25,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 62/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:50

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Luční kytka v hrnečku

    Položka č.: 229009

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:55

    litografie, 1940, 39,7 x 35,1 cm, sign. PD Al. Fišárek 1940, rám, zažloutlý, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Labuť

    Položka č.: 230195

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 14:00

    litografie, 1984, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD MJágr 1984, č. 24/100, pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jindřich Růžička

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 14:05

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Sen III.

    Položka č.: 232788

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 14:10

    suchá jehla, 1983, 52,5 x 74,3 cm, sign. PD F. Burant 1983, č. 4/27, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Velká konfigurace

    Položka č.: 232789

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 14:15

    suchá jehla, 1991, 68 x 73 cm, sign. PD F. Burant 1991, č. 10/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Ladislav Hojný

    Křížov

    Položka č.: 232790

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 14:20

    kombinovaná technika, papír, 2018, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 7. XI. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)