• Eva Procházková

    Sedící postava

    Položka č.: 233547

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:32

    lept, 24,8 x 24,6 cm, sign. PD Eva Procházková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 233610

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:33

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233628

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:34

    suchá jehla, 1982, 8,1 x 9,6 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/15, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Krasobruslení

    Položka č.: 233629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:35

    suchá jehla, 1982, 9 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233630

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:36

    suchá jehla, 1980, 11,8 x 8,2 cm, sign. PD Salajka J. 80, č. 2/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233631

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:37

    suchá jehla, 1982, 7,3 x 11,7 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 20/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233632

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:38

    suchá jehla, 1982, 8,9 x 11,7 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 14/15, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    fondango

    Položka č.: 233639

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:39

    serigrafie, 20,5 x 30 cm, sign. PD seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 233733

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:40

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233748

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Janáčkův lustr v Demänovské jeskyni

    Položka č.: 233749

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:42

    dřevoryt, 1931, 22 x 17,2 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Madona z Dolánek

    Položka č.: 233750

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:43

    2x dřevoryt, 1931, 19,2 x 13,9 cm, sign. PD a vzadu Vik, LD značeno ve štočku VK - 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horská řeka

    Položka č.: 233753

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:44

    2x dřevoryt, 1928, 18,1 x 13,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK - 28, LD slepotiskové razítko VK, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 233755

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:45

    dřevoryt, 1927, 19,4 x 14,5 cm, sign. PD Vik, PN značeno ve štočku VK - 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, ř…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Klementinum

    Položka č.: 233756

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:46

    dřevoryt, 1926, 12,7 x 14,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řád…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zámeček

    Položka č.: 233757

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:47

    dřevoryt, 1955, 14,2 x 16,2 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 233758

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:48

    dřevoryt, 1926, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 26, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademi…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 233762

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:49

    dřevoryt, 1926, 12,9 x 14,8 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, S…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233764

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:50

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, značeno ve štočku VK 26, LD razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži,…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233765

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:51

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233767

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:52

    dřevoryt, 1927, 10 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný…

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233768

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:53

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Špilberk

    Položka č.: 233770

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:54

    kolorovaný dřevoryt, 1929, 8 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlův most

    Položka č.: 233772

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:55

    dřevoryt, 1937, 7 x 13 cm, sign. PD Vik - 37, LD razítko autora VK, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čle…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zkrocení divokého koně

    Položka č.: 233776

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:56

    dřevoryt, 13 x 9,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlova Koruna

    Položka č.: 233778

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:57

    dřevoryt, 14 x 16 cm, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Loď

    Položka č.: 233899

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:58

    lept, 12,1 x 7,8 cm, sign. DU K. Šafář, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:59

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)