• Bohumil Liška (Liboš)

    Červené nehty

    Položka č.: 231393

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 231392

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:10

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 198666

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:15

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Liška, blindrám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Mádlo

    Kostelík

    Položka č.: 231478

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:20

    litografie, 1980, 22,2 x 16 cm, sign. PD Mádlo 80, 83/100, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Položka č.: 231370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:25

    litografie, 16,9 x 60 cm, pokrčený a při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Machota

    Podzim

    Položka č.: 231416

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:30

    olej, plátno, 35 x 30,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 206677

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:35

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 231418

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:40

    lept, 24 x 33 cm, sign. PD JMeyer, rám, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rastislav Michal

    Chrliče

    Položka č.: 231363

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:45

    litografie, 29,2 x 21,1 cm, sign. PD Michal, 68/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rastislav Michal

    Z kampy II.

    Položka č.: 231476

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:50

    litografie, 20,5 x 10 cm, sign. PD Michal, 98/99, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    Položka č.: 231475

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 14:55

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Xaver Naske?

    V zimě II.

    Položka č.: 231472

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 27 x 22 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Xaver Naske?

    V zimě I.

    Položka č.: 231471

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:05

    akvarel, tuš, papír, 23 x 22,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Hlava psa

    Položka č.: 231384

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:10

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Z Iránu

    Položka č.: 231356

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:15

    2x akvarel, papír, 32 x 40,2 / 27,8 x 38 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Postava s papouškem

    Položka č.: 231361

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:20

    lept, kombinovaná technika, 45,8 x 35,5 cm, sign. PD nečitelně, mimo tisk zašpiněný a mírně zažloutlý papír, při horním okraji oříznuto, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Úštěk

    Položka č.: 231428

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:25

    linoryt, 1981, 29 x 47 cm, sign. PD , 39/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    V zimě

    Položka č.: 231449

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:30

    akvarel, tuš, papír, 1955, 40 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 231425

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:35

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Krajina s chalupami

    Položka č.: 231414

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:40

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231380

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:45

    olej, plátno, 38,6 x 28,6 cm, poškozeno, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Čestné uznání

    Položka č.: 231379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:50

    litografie, 33,1 x 44,6 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Růže

    Položka č.: 211135

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:55

    litografie, 1985, 20,2 x 13,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Muž a žena

    Položka č.: 231382

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:00

    lept, 13,8 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Portrét chlapce

    Položka č.: 231467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:05

    tempera, běloba, karton, 60 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 231362

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:10

    litografie, 1980, 13,3 x 18,4 cm, sign. DU K. Oberthor 80, kůň roku 1980, vítěz československého derby 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Blanka Petrásková

    Mozek

    Položka č.: 231397

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:15

    suchá jehla, 2016, 12 x 17,3 cm, sign. PD Blanka Petrásková 2016, 7/7, Při spodním okraji drobná skvrnka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miroslav Stuchlík

    Imaginace

    Položka č.: 231375

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:20

    lept, 11 x 6 cm, sign. PD M. Stuchlík, 31/100, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Maxmilian Švabinský

    Položka č.: 231386

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:25

    reprodukce, papír, 24,2 x 17 cm, sign. M. Švabinský, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen So…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 231383

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:30

    ocelorytitna, 1970, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír , autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Odhadní cena: v CZK