Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:15

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Carl Weiss

    (1860-1931)

    Alpská tvrz

    Položka č.: 167759

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:25

    akvarel, běloba, papír, 1927, 25,5 x 37,5 cm, sign. LD Carl Weiss 1927, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Zátiší s láhví, dýmkou, nožem a ovocem

    Položka č.: 174829

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:30

    olej, plátno, 1961, 33,5 x 61,5 cm, sign. LN R. Němeček 61, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    Položka č.: 177579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:35

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina s Řípem

    Položka č.: 177593

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:40

    akvarel, papír, 1957, 27,5 x 46 cm, sign. PD F. Volf 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    Položka č.: 177598

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:45

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    Položka č.: 177666

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 10:55

    akvarel, papír, 7x 12 cm, sign. PD L. Jelínek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Niagara

    Položka č.: 177668

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:00

    monotyp, 1976, 48 x 31,5 cm, sign. PD Josef Piorecký 76, pasparta, prasklé sklo, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    Položka č.: 177681

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Dvořáček

    (1908-1980)

    Letní bouřka nad Ostrovcem

    Položka č.: 177778

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Průša

    Slepice a kohout

    Položka č.: 177848

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:15

    olej, karton, 28 x 42 cm, sign. PD Průša, rám, malba místy lehce poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:20

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Michelangelo

    Položka č.: 179068

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:30

    monotyp, 1975, 38,5 x 29 cm, sign. PD Josef Piorecký 75, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena v brýlích

    Položka č.: 179093

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:35

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Piekar

    Jiří Orten - dvacet dva let

    Položka č.: 179109

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:40

    linoryt, 1992, 54,2 x 31,2 cm, sign. PD Pavel Piekar 1992, pasparta, č. 7/8, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:45

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:55

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Po sklizni

    Položka č.: 186628

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:05

    litografie, 19 x 30 cm, sign. PD MHoly, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:10

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Mísa s třešněmi

    Položka č.: 187567

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:15

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 40/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Krajina s kameny

    Položka č.: 187568

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:20

    litografie, 32,3 x 43 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, rám, č. 62/87, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Čtyři mosty a loďka

    Položka č.: 189340

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:25

    kombinovaná technika, 1966, 18,8 x 28,3 cm, sign. LD Jaroušek 66, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Martin Fierro

    Položka č.: 190830

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:30

    dřevo, v. 35 cm, místy oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Edith Piaf

    Položka č.: 191900

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:35

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Listy

    Položka č.: 191902

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:40

    akvatinta, 1981, 33,5 x 23,5 cm, sign. PD Čepelák 1981, č. 171/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)