• Emanuel Dítě

    (1862-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 225614

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 13:35

    olej, plátno, 45,5 x 37 cm, sign. LD E. Dítě, rám, na rámu kovový štítek Prof. E. Dítě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Florian

    V baru

    Položka č.: 210225

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 13:40

    olej, plátno, 100 x 80 cm, monogr. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Kostel sv. Jindřicha

    Položka č.: 214643

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 13:45

    olej, plátno, 1944, 63 x 46,5 cm, sign. LD K. Gabriel 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Havelka

    Portrét dámy s čelenkou

    Položka č.: 202552

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 13:50

    tuš, uhel, papír, 15,4 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Havelka

    Portrét dámy

    Položka č.: 202551

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 13:55

    tuš, papír, 19,7 x 15,1 cm, sign. LD H. Fr. 1915, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Havelka

    Položka č.: 202509

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:00

    olej, karton, 15,7 x 20,7 cm, sign. PD Havelka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217873

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:05

    olej, karton, 49 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zuzana Honsová

    Na golfu

    Položka č.: 226271

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:10

    olej, plátno, 2008, 50 x 50 cm, sign. PD Z. Honsová 08, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Hovik

    Zátiší s granátovými jablky a dýní

    Položka č.: 224514

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:15

    olej, karton, 30 x 29 cm, sign. LD Hovik, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Hovik

    Položka č.: 224513

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:20

    olej, karton, 2014, 39 x 28,5 cm, sign. DU Hovik, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Hovik

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 224512

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:25

  • Hovik

    Zátiší s česnekem

    Položka č.: 224511

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:30

    olej, karton, 2014, 39 x 29 cm, sign. DU Hovik, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Chaloupek

    Virtuální realita

    Položka č.: 217955

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:35

    kombinovaná technika, ruční papír, 2003, 20 x 29,4 cm, sign. PD Ch 2003, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

  • Alois Janeček - Pardubský

    (1894-1974)

    Horská krajina

    Položka č.: 226004

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:40

    olej, plátno, 56 x 69 cm, sign. LD A. Janeček - Pardubský, rám, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. A. Schumanna na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 225572

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:45

    olej, sololit, 70 x 60 cm, sign. PD Jiroudek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 225829

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:50

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 224839

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 14:55

    tempera, běloba, papír, 32,6 x 44,5 cm, sign. PD Míčko, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Stavení

    Položka č.: 212589

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:00

    akvarel, papír, 1958, 29,5 x 42,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    U trati

    Položka č.: 224535

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:05

    tempera, karton, 30,1 x 45,3 cm, sign. PD Míčko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina I.

    Položka č.: 226029

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:10

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, sign. LD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Vojenský tábor v Leamingtonu

    Položka č.: 224817

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:15

    akvarel, tužka, papír, 18,5 x 24,7 cm, monogramováno PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 218024

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:20

    olej, plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Hradčany

    Položka č.: 180563

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:25

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, mírně pokrčený karton, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Kytice růží

    Položka č.: 214963

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:30

    tempera, běloba, papír, 1943, 68 x 48 cm, sign. LD Václavb Pavlík 43, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

  • Jaroslav Pavliš

    (1902-?)

    Položka č.: 215254

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:35

    tempera, papír, 32,5 x 47,2 cm, sign. PD Jpavliš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Peca

    Karlův most

    Položka č.: 180562

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:40

    uhel, papír, 1997, 41 x 69 cm, sign. PD Jiří Peca 97, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

  • Vladimír Pleiner

    (1891-1952)

    Turnov

    Položka č.: 225625

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:45

    olej, plátno, 71 x 98 cm, sign. LD V Pleiner, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Myslbek

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    Položka č.: 221744

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 15:50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 226520

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 16:00

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina u Okoře

    Položka č.: 226056

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2018 16:05

    akryl, plátno, 126,5 x 134,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)