• Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    Položka č.: 217721

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:30

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Z oper R. Wagnera (Ex muzicis Vladimír Nop)

    Položka č.: 217727

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:32

    dřevoryt, 1944, 11,2 x 9 cm, sign. PD Kuneš 1944, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Harfenistka (Ex muzicis Břetislav Peterka)

    Položka č.: 217736

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:34

    dřevoryt, 1944, 12,5 x 10 cm, PD značeno ve štočku Č, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Dívka s džbánkem

    Položka č.: 218125

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:36

    dřevoryt, 8 x 9,5 cm, sign. PD Cinybulk, na dvojlistu společně s básní , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na houbách (P.F. 13)

    Položka č.: 218132

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:38

    litografie, 11 x 6,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:40

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na město

    Položka č.: 218155

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:42

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava I.

    Položka č.: 218157

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:44

    dřevoryt, 7,5 x 9 cm, sign. PD K. Šafář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 218159

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:46

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, sign. DU K. Šafář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    Položka č.: 218173

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:48

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 218174

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:50

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    U fotografa

    Položka č.: 218176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:52

    dřevoryt, 15,3 x 12,3 cm, sign. PD Cinybulk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    Položka č.: 218199

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:54

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hanuš Schwaiger

    (1854-1912)

    Ex bibliotheca Caroli Petri Kheil Praga

    Položka č.: 218201

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:56

    2x zinkografie, 1889, oba 8,3 x 5 cm, oba značeno U HS 89, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, prasklé sklo, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Trenkwalda na pražské malířské akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kamzíci

    Položka č.: 218336

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:58

    knižní litografie, 21 x 20,8 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5115 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Žabí závody

    Položka č.: 218337

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:00

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Ptačí pomocníci

    Položka č.: 218338

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:02

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 218375

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:04

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu I.

    Položka č.: 218420

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:06

    akvarel, tuš na papíře, 9,5 x 16 cm, papír ze zadu potištěný, vytrženo z bloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 218452

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:08

    tužka, akvarel, papír, 1924, sign. Ullrych 24, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 218468

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:10

    tužka, kvaš, papír, 1942, 22 x 30 cm, sign. D B. Ullrych 42, vzadu popsáno autorem, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Páni na dovolené

    Položka č.: 218664

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:12

    sítotisk, 18,8 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 104/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:14

    Vánoční kapr

    Položka č.: 218827

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:16

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Sadovský

    (1909-?)

    Položka č.: 218869

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:18

    kvaš, papír, 11,5 x 17 cm, sign. PD Fr. Sadovský, PD věnování: Gubernatovi Fr. Sadovský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 26: Dante znovu nabyl svého zraku

    Položka č.: 218944

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:20

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 8: Beatrice v největší kráse

    Položka č.: 218945

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:22

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 4: Béatrice

    Položka č.: 218946

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:24

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: ID3820 Historie příhozu

    Pražský hrad

    Položka č.: 219231

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:26

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 219249

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:28

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)