• Nigérie

    Obličejová maska

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    kolorované dřevo, 20. století, v. 30 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4366 Historie příhozu

  • Nigérie

    Obličejová maska

    Položka č.: 459

    patinované dřevo, 20. století, v. 28 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Nigérie

    Obličejová maska

    Položka č.: 458

    kolorované dřevo, 20. století, v. 31 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Punu, Gabun

    Obličejová maska

    Položka č.: 457

    patinované dřevo, 20. století, v. 38,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Nigérie

    Opičí maska

    Položka č.: 456

    patinované dřevo, 20. století, v. 27 cm, na čele díra, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Zbojník

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Klein

    (1939-1989)

    Vernisáž

    Položka č.: 454

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    plastika, 1985, 76 x 54 cm, autorský rám, vzadu nalepen štítek Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Josef Fojtík

    (1890-1966)

    Alegorická postava ženy

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    bronz, 46,5 x 12 x 17 cm, značeno dole J. Fojtík, spoluautor sochařské výzdoby Podolské vodárny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Kafky na UMPRUM v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Marie Borková - Fischerová

    (1916-2001)

    Zdrávas Maria

    Položka č.: 452

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Borecký

    Malý štít

    Položka č.: 451

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    světelná plastika, pískovec, žula, ocel, 2015, v. 24 cm

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Václav Skalický

    (1927)

    Položka č.: 450

    patinovaná sádra, 1972, 42,5 x 19,5 cm, značeno PN Skalický 72, místy mírně odřená patina, Antikvariát Dlážděná

  • Bedřich Neužil

    (1892-?)

    Božena Němcová - sousoší

    Položka č.: 449

    pálená hlína, 35 x 25,5 x 19,5 cm, značeno vpravo na podstavci B. Neužil, v dolní části vytlačené razítko A. Pokorný a DK Bechyně; sochař, studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. K. Štipla. Zkušenosti ze studijních cest (Francie 1926, Itálie 1928, Německo 1932) zúročil v řadě realizací,…

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    patinovaná sádra, 43 x 16 x 23 cm, značeno PD LHOTÁK, práce sochaře a medailéra, který ve své tvorbě navazoval na sochaře Mařatku, Štursu a Myslbeka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Dívčí akt

    Položka č.: 447

    pálená glazovaná hlína, v. 42 cm, značeno J. Lankáš, místy poškození, antiqari.at Radhošťská, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Mateřství

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    sádra, v. 33 cm, PD značeno B. Benda, ulomený a přilepený roh, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Tenista

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kombinovaná technika, papír, 1983, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2009, 45 x 66 cm, sign. PD Jan Rýz 2009, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 442

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 441

    křída, velur, 65 x 48 cm, sign. PN Kurovský, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Zdeněk Hošek

    Korýši

    Položka č.: 440

    lavírovaná tuš, papír, 1986, 85,5 x 60,8 cm, monogr. PD ZH 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kavana a J. Malejovského na VŠUP v Praze

  • Pavel Sivko

    Pozůstalosti

    Položka č.: 439

    akvarel, tuš, papír, 1978, 34,5 x 42 cm, sign. PD Pavel Sivko 1978, pasparta, vzadu připsáno věnování: Pepíkovi Herčíkovi k jeho životnímu jubileu upřímně a rád Pavel Sivko 1982, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociac…

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    V cirkusu

    Položka č.: 438

    akvarel, tuš, papír, 1962, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD Jana 1962, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze