• Ferdinand Dremla

    Čertovka

    Položka č.: 236926

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:10

    bromostříbrná fotografie, 40 x 30 cm, sign. PD Ferdinand Dremla, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Z lanovky

    Položka č.: 236927

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:11

    bromostříbrná fotografie, 12,5 x 23,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Z přítoku Výrovky od Dobrošovic

    Položka č.: 236928

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17 cm, sign. PD P. Hellbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Na ulici

    Položka č.: 236929

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Trávy

    Položka č.: 236930

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 236931

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Šťastný

    (1905-1991)

    Hradčany a Karlův most

    Položka č.: 236932

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:16

    bromostříbrná fotografie, 30. léta, 29,1 x 39 cm, značeno na zadní straně razítkem Bohumil Šťastný redakční fotograf, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Štěrba

    Skryté přání

    Položka č.: 236933

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:17

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 29,5 x 40 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem a razítky z výstav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Lesní zátiší

    Položka č.: 236934

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:18

    bromostříbrná kontaktní fotografie, 2017, 5,6 x 9,6 cm, sign. PD P. Hellbich 17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Lesní zátiší II.

    Položka č.: 236935

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:19

    bromostříbrná kontaktní fotografie, 2017, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD P. Hellbich 17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Lesní zátiší III.

    Položka č.: 236936

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:20

    bromostříbrná kontaktní fotografie, 2017, 6 x 11 cm, sign. PD P. Hellbich 17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Louka

    Položka č.: 236937

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:21

    bromostříbrná kontaktní fotografie, 2017, 6,2 x 11 cm, sign. PD P. Hellbich 17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Sacond hand

    Položka č.: 236938

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:22

    bromostříbrná kontaktní fotografie, 2002, 10,7 x 6,5 cm, sign. PD P. Hellbich 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Masník

    (1920-2008)

    Krajina vpodvečer

    Položka č.: 236939

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:23

    bromostříbrná fotografie, 40.-50. léta, 27,2 x 38 cm, sign. na zadní straně Ivan Masník, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloš Šindelář

    Prodavač novin

    Položka č.: 236940

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 21 x 38 cm, sign. na zadní straně Miloš Šindelář, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Bahenský

    (1933)

    Z Moskvy

    Položka č.: 236941

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:25

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 29,5 x 19,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, v dolní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Huť

    Položka č.: 236942

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:26

    barevná fotografie, 60. léta, 40 x 30 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Masník

    (1920-2008)

    Položka č.: 236943

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:27

    bromostříbrná fotografie, 40.-50. léta, 27 x 35,7 cm, sign. na zadní straně Ivan Masník, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Solarizovaný stroj času v Hostivaři

    Položka č.: 236944

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:28

    fotografie, 1998, 23,8 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1998, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Malina

    Objetí

    Položka č.: 236945

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:29

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 17,8 x 12,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Franta

    Catholic Evidence Guild

    Položka č.: 236946

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:30

    bromostříbrná fotografie, 20 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Wackermann

    Inkarnace I. (Filoktét)

    Položka č.: 236947

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:31

    bromostříbrná fotografie, 2013, 28,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolkové republice Německ…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Wackermann

    Inkarnace II. (Veronika)

    Položka č.: 236948

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 2013, 28,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, reprodukováno v soupise děl z výstavy Zahlédání, fotografické práce z let 2012- 2018, Viniční altán (Grébovka, Praha), reprodukováno v soupise děl z výstavy v Centro Cultural Palace, Riberao Preto, Brazilie 20…

  • Jiří Wackermann

    Stupně

    Položka č.: 236949

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 2018, 28,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolkové republice Německ…

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koně

    Položka č.: 215329

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:00

    suchá jehla, 21 x 18,8 cm, sign. PD A. J. Alex, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alena Antonová

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 231477

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:01

    lept, suchá jehla, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. PD A. Antonová 84, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Kristus

    Položka č.: 237743

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:03

    suchá jehla, 1995, 12 x 9 cm, sign. PD F. Burant 1995, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Dvořák

    Čtyřúhelník

    Položka č.: 237828

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:04

    olej, plátno, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice IV.

    Položka č.: 227607

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:05

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 21 x 15,6 cm, sign. PDMarie Filippovová 2017, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice II.

    Položka č.: 227606

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:06

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 21 x 19,8 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)