Domek u cesty

    Položka č.: 229947

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:46

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:48

    mědirytina, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na cestě domů

    Položka č.: 229950

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:50

    mědirytina, 8,6 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Položka č.: 229957

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:52

    litografie, 1982, 18,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Pohled na hrad

    Položka č.: 229958

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:54

    litografie, 1982, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Před hradem

    Položka č.: 229959

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:56

    litografie, 1982, 20 x 27,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 229960

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:58

    litografie, 1982, 19,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kamenný most

    Položka č.: 229961

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 23:00

    litografie, 1982, 20 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod břízou

    Položka č.: 214316

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:32

    tužka, kvaš, papír, 1917, 37,7 x 24 cm, sign. PD Ullrych 17, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stromy

    Položka č.: 214317

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:34

    tužka, kvaš, papír, 1917, 34,7 x 27,7 cm, sign. LD B Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 214591

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:36

    olej, plátno, 19 x 11,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na řece

    Položka č.: 214592

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:38

    olej, karton, 40. léta, 17,3 x 14,4 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 219718

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:40

    olej, plátno, 44,5 x 44 cm, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 219719

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:42

    olej, plátno, 1930, 44 x 36,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1930, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prácheň

    Položka č.: 228082

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:44

    kvaš, papír, 1928, 19,9 x 38,8 cm, sign. LD B Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Norsko

    Položka č.: 228083

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:46

    tužka, akvarel, papír, 1921, 17 x 24 cm, sign. PD B Ullrych 21, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Nevosed

    Položka č.: 228097

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:48

    akvarel, papír, 1914, 19 x 27,4 cm, sign. PD B Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Libeň

    Položka č.: 228098

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:50

    tuš, akvarel, papír, 1922, 22,6 x 33,5 cm, sign. LD B Ullrych 22, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Most přes Rachač

    Položka č.: 228099

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:52

    tužka, akvarel, papír, 1919, 14 x 20 cm, sign. PD Ullrych 19, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 234861

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:02

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 234862

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:04

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 234863

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:06

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 234864

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:08

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. H. Štěrby

    Položka č.: 234865

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:10

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:12

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Položka č.: 235024

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:14

    uhel, akvarel, papír, 1933, 34 x 49,7 cm, sign. PD K. Votlučka 1933, rám, zažloutlý papír, na papíre skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:16

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 235026

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:18

    pastel, papír, 35 x 39 cm, sign. LD P. Strnadel, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 235027

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:20

    pastel, papír, 26,5 x 10,5 cm, sign. PD Ulrych, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 235028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:22

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)