• Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamila Ženatá

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, autorka, rovněž naše významná psychoterapeutka, se kromě olejomalby, jak můžeme vidět na nabízené položce z loňského roku, v současné době věnuje rovněž nepřehlédnutelným výstavním projektům spojujícím různá média od videí přes malbu, fotog…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Ellen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v …

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Ellen Jilemnická

    Pokus o let

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a …

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)