• František Hodonský

    Slunečnice

    Položka č.: 237775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:33

    litografie, 8 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Květina

    Položka č.: 237774

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:34

    litografie, 8,2 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno do světa

    Položka č.: 237751

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hruška

    Koník

    Položka č.: 237748

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:36

    litografie, 19 x 15,2 cm, sign. PD K. Hruška, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 237780

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:37

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město III.

    Položka č.: 237823

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:38

    linoryt, 1985, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 85, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město II.

    Položka č.: 237822

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:39

    linoryt, 1980, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 80, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město

    Položka č.: 237821

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:40

    linoryt, 1987, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Chabera

    PF 87

    Položka č.: 231398

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:41

    lept, 1986, 15 x 9,5 cm, sign. PD M. Chabera, 13/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. Smetany na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    Položka č.: 226880

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dívka růže

    Položka č.: 237741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:44

    serigrafie, 16 x 11,3 cm, sign. PD JKaiser, 129/140, , žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladislav Kaska

    S kozou a ovečkou

    Položka č.: 237744

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:45

    lept, 9,5 x 7,2 cm, sign. PD Vladislav Kaska, PF 2007, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Na závodišti

    Položka č.: 231364

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:46

    litografie, 1988, 13 x 21 cm, sign. LD R. Kolář 88, 9/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kollárik

    Novembrová kytica

    Položka č.: 234214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:47

    dřevoryt, 1979, 49 x 20,5 cm, sign. PD S. Kollárik 1979, rám, 133/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Ypsilonka v Lucerně

    Položka č.: 237760

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:49

    dřevoryt, 1989, 17 x 8 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza

    Položka č.: 237799

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:50

    serigrafie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Pták

    Položka č.: 237798

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:51

    dřevoryt, 9,3 x 9,7 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Kousal

    Cesta krajinou

    Položka č.: 204269

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:52

    tempera, běloba, papír, 31,4 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alena Laufrová

    Dvojice - Motýl

    Položka č.: 226858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:56

    slepotisk, pastel, 15 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová, 4/100, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Kontrola o.p. občane

    Položka č.: 231394

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:57

    kombinovaná technika, 24 x 16,4 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Červené nehty

    Položka č.: 231393

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 231392

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:59

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    Položka č.: 237836

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 226835

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:01

    litografie, 1983, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1983, 175/200, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 206677

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:02

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    5 x hlava žezla

    Položka č.: 231358

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:03

    5x litografie, 13,3 x 7,8 cm, sign. DU Jan B. Melichar, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Pax 1982 Marie a Václav Grégrovi

    Položka č.: 237764

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Mézl

    Kašna

    Položka č.: 237763

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:05

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 10 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Míčková

    Akt dívky II.

    Položka č.: 231491

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:06

    tužka, papír, 1961, 33 x 26 cm, sign. PD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Míčková

    Akt dívky

    Položka č.: 231490

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:07

    tužka, papír, 1961, 34 x 23 cm, sign. LD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)