• Josef Velčovský

    Torzo-postel

    Položka č.: 238069

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:24

    serigrafie, 2014, 19,7 x 20,1 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2015, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Velčovský

    Osamělý strom

    Položka č.: 238068

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:25

    serigrafie, 2015, 18 x 4,7 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2016, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Velčovský

    Ňadra

    Položka č.: 238067

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:26

    serigrafie, 2011, 20,9 x 10,5 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2013, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Daniela Veselá

    V Zábrdí

    Položka č.: 138345

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:27

    lept, 1969, 15,2 x 26,7 cm, sign. PD Daniela Veselá 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Oko

    Položka č.: 238070

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:28

    lept, 7 x 6,4 cm, sign. DU, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Helena Wernischová

    Zašlého věku děj, umřelé hvězdy svit (K. H. Mácha)

    Položka č.: 162057

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:29

    lept, suchá jehla, 1986, 14 x 10,3 cm, sign. PD Wernischová, 70/80, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Z Prahy

    Položka č.: 181134

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 19:30

    pastel, papír, 1969, 21 x 28 cm, sign. DU Zeithamel 1969

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    Položka č.: 220076

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:02

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    Položka č.: 220116

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:04

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 220150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:06

    olej, plátno, 8,3 x 10,2 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Meloun

    Položka č.: 220524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:08

    linoryt, 28 x 35,5 cm, sign. JKAiser, autorský tisk, země původu Čína , zažloutlý papír, utržený pravý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:10

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    Položka č.: 220609

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:12

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 33, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    Položka č.: 220610

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:14

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 34, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 220898

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:16

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 220902

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:18

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Křídla

    Položka č.: 220917

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:20

    lept, 1972, 22,3 x 16,7 cm, sign. PD, rám, zkušební tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Švanda dudák

    Položka č.: 222145

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:22

    litografie, 16,7 x 26,1 cm, sign. DU AMoravec, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Janoušek

    Vesnice mezi kopci

    Položka č.: 222170

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:24

    olej, karton, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Janoušek, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Položka č.: 222232

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:26

    olej, karton, 21,5 x 30 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák J.Přibíka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:28

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Nedvěd

    Krajina pod horami

    Položka č.: 224247

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:30

    olej, karton, 1963, 49,5 x 59 cm, sign. LD Nedvěd 1963, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Madona

    Položka č.: 224270

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:34

    dřevoryt, 12 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 224282

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:36

    reliéfní grafika, 16 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 224662

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:38

    olej, plátno, 30,5 x 25 cm, sign. LD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen

    Položka č.: 225273

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:40

    suchá jehla, 1990, 13 x 10,9 cm, sign. PD J. Králík, č. 83/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 225296

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:42

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 225298

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:44

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Fořt

    (1913-1991)

    Uvadlé květy

    Položka č.: 225411

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:46

    olej, plátno, karton, 1961, 65 x 50 cm, sign. PD Fořt 61, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)