• Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamila Ženatá

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, autorka, rovněž naše významná psychoterapeutka, se kromě olejomalby, jak můžeme vidět na nabízené položce z loňského roku, v současné době věnuje rovněž nepřehlédnutelným výstavním projektům spojujícím různá média od videí přes malbu, fotog…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)