• Alois Moravec

    Položka č.: 223994

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce

    Položka č.: 224085

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:48

    olej, karton, 1931, 19,3 x 23 cm, sign. PD B. Ullrych 1931, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 224111

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:50

    tempera, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 224112

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:52

    tempera, papír, 1942, 50 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych 1942, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt s rukama za hlavou

    Položka č.: 224113

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:54

    kvaš, papír, 1945, 44 x 34,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:56

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Olga Pavalová

    (1930-1998)

    Růže (Ex libris E. Š.)

    Položka č.: 224277

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:58

    lept, 7,8 x 5 cm, sign. DU Olga Pavalová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ex libris Josef Šolín)

    Položka č.: 224279

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:00

    zinkografie, 9,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Vychodilová

    Položka č.: 224293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:02

    lept, 14 x 9,7 cm, sign. DU OlgaVychodilová, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Šnajderka

    Městské zákoutí

    Položka č.: 224298

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:04

    litografie, 1924, 18,3 x 13,8 cm, sign. PD Šnajderka, rám, č. 5/10, nalepeno na kartonu, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jáša Kohout

    Portrét muže

    Položka č.: 224301

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Mladý šlechtic

    Položka č.: 224305

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:10

    tužka, pastel, papír, 25,5 x 17 cm, PD značeno, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hubert

    Položka č.: 224306

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:12

    litografie, 15,3 x 23 cm, LD značeno, rám, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Beneš

    Obchodník

    Položka č.: 224737

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:14

    litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU KBeneš 95, rám, č.46/70, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka

    Položka č.: 224956

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:16

    litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 30/100

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Výletní parník

    Položka č.: 225154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:18

    tužka, akvarel, papír, 1920, 28 x 43 cm, sign. PD B Ullrych 20, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 225163

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:20

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:22

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:24

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:26

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Zima na potoce

    Položka č.: 230789

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:28

    olej, sololit, 1979, 46 x 86 cm, sign. PD Vácha 79, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pestrá kytice

    Položka č.: 230790

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:30

    olej, dřevotříska, 1975, 95 x 42 cm, sign. PD Vácha 75, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • R. Vejrych

    Podzim v lese

    Položka č.: 230940

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:32

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Alchymista, Ex libris B.Peterka

    Položka č.: 231098

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:34

    lept, 1944, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD Fleissig, zažloutlý papír, drobné fleky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dvojice, Ex libris Břetislav Peterka

    Položka č.: 231099

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:36

    lept, 1944, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Fleissig 44, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky ve vodě, P.F. 1936 Antonín Lada

    Položka č.: 231135

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:38

    litografie, 1936, 16,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Spravedlnost, Ex libris Judr. Frant. Pišoft

    Položka č.: 231136

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:40

    lept, 1945, 6 x 11,5 cm, sign. PD Fleissig 45, lehce zvlněný a zažloutlý papír, dolní okraj mírně pokčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s kostlivcem, Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 231137

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:42

    lept, 1946, 9,5 x 12 cm, sign. PD Fleissig 46, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 231339

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)