Teší mě! (P. F. 1990)

    Položka č.: 237586

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:04

    litografie, 1989, 4 x 10,6 cm, sign. PD Ji Wika, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Noční město

    Položka č.: 237587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:06

    litografie, 1996, 14 x 9 cm, sign. PD, č. 35/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)

    Položka č.: 237588

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:08

    litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)

    Položka č.: 237589

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:10

    kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Noha (P. F. 90)

    Položka č.: 237590

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:12

    kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 51/125, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    V Betlémě

    Položka č.: 237591

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:14

    litografie, 1993, 12 x 8,3 cm, sign. DU Spytimír Bursík, č. 71/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)

    Položka č.: 237592

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:16

    litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Od červené ke žluté (P. F. 88)

    Položka č.: 237593

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:18

    dřevoryt, 1987, 10,3 x 6 cm, papír ve středé přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 237594

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:20

    olej, karton, 20,3 x 22,5 cm, sign.- PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237595

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:22

    olej, plátno, 17,2 x 24 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženou Prahu

    Položka č.: 237596

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:24

    olej, karton, 16,9 x 25,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Vltavu v zimě

    Položka č.: 237597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:26

    olej, plátno, 19 x 19 cm, sign. J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večer na Karlově mostu

    Položka č.: 237598

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:28

    olej, papír, 23 x 15,4 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 237599

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:30

    olej, karton, 7,5 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na most z Kampy

    Položka č.: 237600

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:32

    olej, plátno, 10,5 x 12,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený břeh u Karlova mostu

    Položka č.: 237601

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:34

    olej, karton, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící žena

    Položka č.: 237602

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:36

    akvarel, tuš, papír, 19,5 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 237603

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:38

    akvarel, tuš, papír, 1937, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrcyh 37, papírová pasparta, lehce zašlý papírm, na pravém okraji šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    Položka č.: 237604

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:40

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 237605

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:42

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18,4 x 26,4 cm, sign. LD Ullrych 25, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    List z náčrtníku

    Položka č.: 237606

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:44

    lavírovaná tuš, papír, 1920, 15 x 17,2 cm, sign. PD Ullrych 20, papírová pasparta, papír u rohů nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hoch s čepicí

    Položka č.: 237607

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:46

    tuš, akvarel, papír, 1935, 17,5 x 12,,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, papír lehce zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 237608

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:48

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papíropvá pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče s míčem

    Položka č.: 237609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:50

    tužka, akvarel, papír, 1936, 28 x20 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečnice (Chjcago)

    Položka č.: 237610

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:52

    tužka, akvarel, papír, 1925, 18,5 x 13,1 cm, sign. LD B. Ullrych 25 Chicago, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svačinka

    Položka č.: 237611

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:54

    akvarel, papír, 1949, 43,2 x 34 cm, sign. PD B. Ullyrch 49, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie dívky

    Položka č.: 237612

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:56

    akvarel, papír, 1947, 43 x 34 cm, sign. B. Ullrych 49, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář a pradleny

    Položka č.: 237613

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:58

    akvarel, tuš, papír, 1939, 15,2 x 24 cm, sign. PD B. Ullrych 1939, papírová pasparta, na spodním okraji kousek papíru urtžen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka a dítě

    Položka č.: 237614

    Plánované ukončení: 23. 08. 2019 00:00

    akvarel, tužka, papír, 1947, 43,2 x 34 cm, sign. PD B. Ullrych 47, lehce zažloutlý pappír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adalbert Bělohlávek

    (1863-?)

    Položka č.: 236950

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:00

    olej, dřevo, 1885, 31 x 46 cm, sign. PD A. Bělohlávek 1885, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)