• Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 231347

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:16

    litografie, 22,5 x 32 cm, mírně ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pes

    Položka č.: 231345

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:18

    akvarel, papír, 38 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Halata

    Továrna

    Položka č.: 231336

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:24

    lept, 1978, 12,5 x 34 cm, sign. PD Halata, rám, č. 74/100, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:26

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J.K. Korán

    Položka č.: 231333

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:28

    olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Světlonoš

    Položka č.: 231323

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:30

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:32

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:34

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:36

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Manda

    Pražský hrad

    Položka č.: 231258

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:40

    lept, 2013, 7,7 x 5 cm, monogr. PD LM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Lubomír Manda

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 231257

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:42

    lept, 2014, 6,5 x 10,8 cm, monogr. PD LM, č. 4/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lubomír Manda

    Český Krumlov

    Položka č.: 231256

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:44

    lept, 2014, 12,3 x 6,8 cm, monogr. PD LM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Chlumský kostelík

    Položka č.: 231255

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:46

    litografie, 28,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kristian Kodet

    Anděl

    Položka č.: 231221

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:48

    lept, 2010, 21 x 15 cm, sign. DU Kristian Kodet , rám, č. 80/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Ex musicalis Jarka Svoboda

    Položka č.: 231195

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:50

    litografie, 1932, 14 x 9 cm, sign. PD Eisenreich, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Dr. Siegfried Dick

    Položka č.: 231194

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:52

    suchá jehla, 9,8 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka se srdcem ve dlaních, Ex libris Marie Janáčková

    Položka č.: 231141

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:54

    linoryt, 6 x 10 cm, sign PD Fleissig, tištěno na pauzáku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky ve špičatém klobouku, P.F. V. Fleisssig

    Položka č.: 231139

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:56

    linoryt, 1930, 8,5 x 11 cm, monogram v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Mudrc a dívka, Ex libris Pavel Vodehnal

    Položka č.: 231138

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:58

    lept, 1927, 9 x 12,5 cm, vzadu popsáno Vítězslav Fleissig 1927, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s tulipánem, P.F. Otakar Hradečný

    Položka č.: 231132

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:00

    dřevoryt, 1967, 8 x 12,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Akt, Ex libris F.K.

    Položka č.: 231131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:02

    zinkografie, 8 x 9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jarmila Vávrová

    Akt dívky, Ex libris M. Poláčková

    Položka č.: 231130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:04

    litografie, 9,5 x 11,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ruda Kubíček

    (1891-1983)

    Akt na podiu, Ex libris

    Položka č.: 231129

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:06

    litografie, 7,5 x 6 cm, monogram DU v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ruda Kubíček

    (1891-1983)

    Akt, Ex libris Josefa Štěrby

    Položka č.: 231128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:08

    litografie, 6 x 7 cm, lehce pokrčená púapír v dolní části, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Malý

    (1982-1952)

    Akt dívky s knihou v ruce, Ex libris Zdenko Rabl

    Položka č.: 231127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:10

    zinkografie, 1929, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD v tisku F.P.M. 1929, vzadu popsáno F.P.Malý 1929, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    Položka č.: 231126

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)