• Martin E. Philipp

    (1887-1978)

    Stojící akt

    Položka č.: 230671

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:27

    lept, 1920, 14,7 x 9 cm, sign. PD M. E. Philipp 1920, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jindřich Jiří Pištěk

    (1873-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 230672

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:28

    rudka, papír, 33 x 13 cm, sign. PD J. J. Pištěk, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pacovský park

    Položka č.: 230673

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:29

    olej, tempera, karton, 1944, 50 x 66 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1944, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hana Pluhařová

    (1912-1956)

    Položka č.: 230674

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:30

    akvarel, pap�r, 36,5 x 29,8 cm, p�ilo�eno pod�kov�n� za projeven� soustrasti p�i �mrt� Hany Pluha�ov�, za�loutl� pap�r

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Stanislav Pojer

    Poděbrady

    Položka č.: 230675

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:31

    tempera, papír, 16 x 20 cm, sign. PD L. Pojer 87, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Dívčí akt

    Položka č.: 230676

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:32

    lept, akvatinta, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Pokorný, rám, 30/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6123 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 230677

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:33

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Sv. Pavel

    Položka č.: 230678

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:34

    suchá jehla, 19,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Polášek 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Pospíchal

    Amádeus

    Položka č.: 230679

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:35

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230680

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:36

    foto-grafika, 49 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230681

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:37

    foto-grafika, 47,5 x 45,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230682

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:38

    foto-grafika, 48 x 54 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230683

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:39

    foto-grafika, 48 x 62 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230684

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:40

    foto-grafika, 59 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Dobré jitro

    Položka č.: 230685

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:41

    bromostříbrná fotografie, 1962, 40 x 30,6 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Makovice

    Položka č.: 230686

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:42

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 29,8 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Tajemství

    Položka č.: 230687

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:43

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 29,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, v dolní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 230688

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:44

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 30 x 30,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Babylonská věž

    Položka č.: 230689

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:45

    bromostříbrná fotografie, 1984, 40 x 29,4 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 230690

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 19,5 x 17,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Poš

    Cizí tlumočníci

    Položka č.: 230691

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:47

    litografie, 1985, 48,8 x 32,7 cm, sign. PD Petr Poš 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Poš

    Ženich a nevěsta, Sfinga u kamen

    Položka č.: 230692

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:48

    2x litrografie, 1975, obě 12 x 16 cm, obě sign. PD Petr Poš 75, rám, obě č. 22/100, na rámu drobné oděrky, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

  • Frank Potter

    Sedící akt

    Položka č.: 230693

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:49

    tužka, papír, 25 x 13,8 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem

  • Otto Josef Potuznik

    Eisenwerkarbeiter

    Položka č.: 230694

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:50

    tužka, papír, 29,9 x 20,2 cm, sign. PD Otto Jos. Potuznik Wien, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Veselé Vánoce

    Položka č.: 230695

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:51

    lept, 13 x 6,5 cm, LD monogr. v desce V.P., antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Zřicenina hradu

    Položka č.: 230696

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:52

    olej, karton, 46,3 x 56,8 cm, sign. ld V. Příhoda, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na pražské akademii, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

  • Peter Punt

    Akt s rukama za hlavou

    Položka č.: 230697

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:53

    olej, sololit, 1950, 45,7 x 34 cm, sign. PD Punt 50, rám, vzadu nalepen štítek: Original Bemälde von Peter Punt, Treuenhagen b./Böttingen

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Gregor Rabinovitch

    (1884-1958)

    Portrét dívky

    Položka č.: 230698

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:54

    suchá jehla, 20,6 x 15,7 cm, sign. PD GRabinovitch, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Plavení koní u mostu

    Položka č.: 230699

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:55

    dřevoryt, 25,9 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, č. 22/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u mostu

    Položka č.: 230700

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:56

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)