• Ellen Jilemnická

    Ticho (triptych)

    Položka č.: 233864

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:04

    3x tuš, ruční papír, 2005/2006, vše 58 x 42 cm, sign. PD Ellen Jil. 2005/E. Jilemnická 2006, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    Položka č.: 233865

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:05

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Pavel Král

    Můj dům, moje louka, můj les

    Položka č.: 233866

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:06

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    Položka č.: 233867

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:07

    olej, plátno, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kateřina Miler

    Krtek tancuje

    Položka č.: 233868

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:08

    kvaš, papír, 7 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 233869

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:09

    olej, sololit, 35 x 80 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Ležící akt

    Položka č.: 233870

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:10

    tužka, akvarel, papír, 38,7 x 54 cm, sign. LD J. Obrovský, rám

  • Jiřina Pálková

    Hlava plná jara

    Položka č.: 233871

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:11

    dřevo, papír, plystyren, 1995, v. 35 cm, sign. ze strany J. Pálková 95

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Jan Pražan

    Položka č.: 233872

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:12

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (556 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 233873

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:13

    kombinovaná technika, papír, 43 x 30,5 cm, sign. PD Rožánek V., soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 233874

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:14

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 233875

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:15

    tempera, papír, 48 x 31,5 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zatrpklost

    Položka č.: 233876

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:16

    kombinovaná technika, papír, 50 x 35,5 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 233877

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:17

    tempera, papír, 48,5 x 33 cm, Sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    Položka č.: 233878

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (672 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:18

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (672 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 233879

    Vyvolávací cena: 14.400 CZK (576 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:19

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorsý štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.400 CZK (576 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží

    Položka č.: 233880

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:20

    olej, sololit, 61 x 22 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž