• Leona Hlavinková

    (1993)

    Nebe, peklo, ráj

    Položka č.: 236457

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:31

    serigrafie, 2016, 66 x 79 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 1/8, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané. Za tento list byla L. Hlavinková nominována na cenu Grafika roku 2017 za serigrafii., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Tanmateix

    Položka č.: 236458

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:32

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 6/15, Jeho obrazy jsou zastoupeny ve sbírkách na 5-ti světových kontinentech.

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Jan Zrzavý

    Maska

    Položka č.: 236459

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:33

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Měsíc

    Položka č.: 236460

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:34

    monotyp, 94 x 55,5 cm, sign. PD TADE 6, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • James Janíček

    Rozhovor

    Položka č.: 236461

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:35

    litografie, 1992, 48,5 x 33 cm, sign. DU Janíček 92, č. 13/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Konvolut grafik

    Položka č.: 236462

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:36

    4 x suchá jehla, 1988, 20 x 17,5 cm, sign. vše PD V. Tesař 88, celkový náklad 50 tisků, konvolut obsahuje grafiky 1) Poslední svědek č. 13/50, 2) Pokušení č. 12/50, 3) Chatrnosti č. 18/50, 4) Poslední přání č. 16/50, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröst…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    Cisterna

    Položka č.: 236463

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:37

    litografie, 2018, 25 x 43 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, autorský tisk

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 236465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:39

    cín, v. 40,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Nálepa

    (1936-2012)

    Náboženský motiv - reliéf

    Položka č.: 236466

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:40

    patinovaná sádra, 76 x 56 cm, zančeno LD J. Nálepa 82

  • Antonín Bartoš

    (1933)

    Položka č.: 236467

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:41

    pálená keramika, 2002, v. 34 cm, značeo zespodu AB 02, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 236468

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:42

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Mentlík

    (1914-?)

    Žena s dítětem

    Položka č.: 236469

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:43

    patinovaná sádra, 1943, 33 x 60 x 26 cm, značeno zespoda F. Mentlík 1943 originál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu zrcadla - Loretánské náměstí

    Položka č.: 236470

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:44

    bromostříbrná fotografie, 35 x 52 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu zrcadla

    Položka č.: 236471

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:45

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

  • František Dostál

    Berounsko

    Položka č.: 236472

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:46

    bromostříbrná fotografie, 1980, 28,2 x 38,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 236473

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:47

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Akt v plenéru

    Položka č.: 236474

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:48

    fotografie, 38,7 x 28 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval fakultu architektury na ČVUT v Praze, vystavoval s tvůrčí skupinou Setkání

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pennie Smith

    Photo of Nick Kent

    Položka č.: 236475

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:49

    fotografie, 28,3 x 18,6 (30,8 x 21,1) cm, na zadní straně popsáno, na zadní straně štítek: NOT TO BE REPRODUCED WITHOUT PERMISSION FRPM THE c HOLDER: PENNIE SMITH, Antikvariát Dlážděná, studium na Twickenhamské umělecké škole v Londýně

  • Vasil Stanko

    Hlava 15

    Položka č.: 236476

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Drahotín Šulla

    Vzdialení príbuzní z cyklu Ľudské obydlia

    Položka č.: 236477

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:51

    bromostříbrná fotografie, 1967, 38,7 x 28,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, razítko z výstavy fotografiíí v Martině, Antikvariát Dlážděná

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Dýmy

    Položka č.: 236478

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:52

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Robert Vano

    Čertovka 2

    Položka č.: 236479

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:53

    platinum print, 2005, 20 x 34,5 cm, sign. PD R. Vano 2005, P5, PD slepotiskové razítko Durnak Vano Prague Czech Republic, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Antonín Vodák

    Položka č.: 236480

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:54

    bromostříbrná fotografie, 1977, 57,8 x 38 cm, sign. PD Vodák, značeno na zadní straně autorským razítkem razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Dobré jitro

    Položka č.: 236481

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:55

    bromostříbrná fotografie, 1962, 38,2 x 28,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Město

    Položka č.: 236482

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:56

    solarizace, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Koleno

    Položka č.: 236483

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:57

    bromostříbrná fotografie, 59,5 x 49,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Světelná kompozice

    Položka č.: 236484

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:58

    bromostříbrná fotografie, 32,5 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu Výlohy

    Položka č.: 236485

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:59

    bromostříbrná fotografie, 35,5 x 53 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Pražský motiv

    Položka č.: 236486

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:00

    bromostříbrná fotografie, 51 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Studie husitů

    Položka č.: 236487

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:01

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)