• Dalibor Smutný

    (1964)

    Vegetace

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:10

    lept, 1994, 12,8 x 19,1 cm, sign. PD D. Smutný 94, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Stárková

    Strom života

    Položka č.: 584

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:11

    litografie, 1992, 48 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková 92, 43/50, při horním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6881 Historie příhozu

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Ozvěna

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:12

    tuš, papír, 19,5 x 20,5 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dívka s maskou

    Položka č.: 586

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:13

    suchá jehla, 1964, 32,7 x 24,4 cm, sign. PD Ivan Strnad 64, 43015, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zastavení v krajině

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:14

    lept, suchá jehla, 40,7 x 33 cm, sign. PD N. Synecká, pasparta, 2/40, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vasil Stanko

    Z cyklu Labyrinty

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 24 x 18 (15 x 15) cm, sign. na zadní straně Stanko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    Portrét ženy

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:16

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 30,5 x 24 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:17

    litografie, 2010, 37,3 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 55/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:18

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Šmída a L. Leitgeba na PedF UK v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců, UVU, skupiny Klacci ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    Položka č.: 592

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:19

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    Položka č.: 593

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:20

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    Položka č.: 594

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:21

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 595

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:22

  • Vasil Stanko

    Hlava 10

    Položka č.: 596

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:23

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,7 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Světlé výšky

    Položka č.: 597

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:24

    lept, kombinovaná technika, 1996-97, 80 x 49 cm, sign. LD N. Synecká, 1/1 var. II., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:25

    monotyp, 2006, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2006, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:26

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:27

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zimní zpěv

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:29

    olej, plátno, karton, 14 x 12 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6882 Historie příhozu

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:31

    olej, plátno, 2010, 45 x 50 cm, sign. PD Salajka 10, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Vlny

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:32

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní straně Alis, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Víra, láska, bolest

    Položka č.: 606

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:33

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Jan Sytař

    (1976)

    Kříže a krev

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:34

    akryl, spray, plátno, 70,5 x 60 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Constellation of Love

    Položka č.: 608

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:35

    akryl, spray, deska, 2008, 52,5 x 81,5 cm, sign. PD Sytař 2008, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Jan Sytař

    (1976)

    Postava

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:36

    akryl, plátno, 2003, 91,5 x 80 cm, sign. vzadu Sytař 2003, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Sytař

    Oči a koruny

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:37

    kombinovaná technika, kapa, 2006, 120 x 60 cm, sign. LD Sytař 06, rám, poškozený rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Město

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 11.100 CZK (444 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:38

    akryl, dřevo, 2004, 110 x 45 cm, sign. vzadu Sytař 04, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 11.100 CZK (444 €)

  • Václav Florian

    Mimozemšťan

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:39

    olej, plátno, 95 x 70 cm, sign. LD V. Florian

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Florian

    Postavy

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:40

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)