• Pavel Mühlbauer

    Okraj lesa

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 8.150 CZK (326 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, sololit, 2006, 40 x 35 cm, sign. PD Mühlbauer, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.150 CZK (326 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Tropická orchidej

    Položka č.: 375

    akryl, sololit, 2011, 62 x 36 cm, sign. PD Fiala, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Paradise 2, Chant 25

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Chadima

    Podzim u řeky

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Postavy

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvatinta, autorský tisk, 1955, 25 x 32 cm, sign. PD Fremund 55, č. 2/10, DU tužkou připsáno věnování Příteli Bohoušovi, zažloutlý a pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • James Janíček

    Tři krysy v kleci

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1979, 27,4 x 20,2 cm, sign. DU Janíček 79, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ewa Nemoudry

    Memoáry

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 17/70, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    kolorovaná litografie, 1945, 25,5 x 18 cm, sign. PD Quido Roman Kocián, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Vzpomínka na Evu Kmentovou

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    linoryt, 1980, 15,5 x 21 cm, sign. PD K. Válová 80, rám, č. 4/10, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, účastnila se výstav Nové figurace

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    akvatinta, 1978, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 39/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Eva

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 50 x 70 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 13/80, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID6386 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Babiččino údolí - Staré Bělidlo

    Položka č.: 430

    dřevoryt, 22,5 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    kombinovaná technika, 17 x 32 cm, sign. PD Birner, rám, č. 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Richard Teschner

    (1879-1948)

    Špalíček (Cheb)

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    lept, 1909, 22,5 x 31,5 cm, LD značeno Orig. Rad. Richard Teschner Prag, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4459 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Světýlka

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    akvatinta, 53 x 46,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 9/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 426

    mezzotinta, 2004, 13,8 x 13,5 cm, sign. PD D. Smutný 2004, rám, 3/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 425

    kombinovaná technika, lept, 1968, 27 x 23 cm, sign. PD JŠerých, autorský tisk, vzadu popsáno, na papíře mimo tisk zažloutlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák p…

  • Pavel Piekar

    Česká krajina

    Položka č.: 424

    linoryt, 2012, 66 x 51,5 cm, sign. PD Pavel Piekar X. 2012, rám, 6/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Pavel Piekar

    Prádlo před oknem

    Položka č.: 423

    linoryt, 2002, 35 x 44,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VII. 2002, rám, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Pastýř

    Položka č.: 421

    monotyp, 1964, 44,5 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    suchá jehla, 28 x 24,5 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 35/50, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ota Janeček

    Psík

    Položka č.: 419

    lept, 7,5 x 10,5 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID1991 Historie příhozu

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Sedící dívka na schodech

    Položka č.: 418

    suchá jehla, 24,8 x 12,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Kanyza

    Psáno na pergamenu

    Položka č.: 417

    litografie, 1999, 38 x 31,5 cm, sign. PD JanKanyza 99, rám, autorský tisk, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců