• Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    Položka č.: 1250

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:16

    dřevoryt, 25,5 x 30,4 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s květy

    Položka č.: 1251

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:17

    tužka, papír, 27,6 x 22,2 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horské panorama

    Položka č.: 1252

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:18

    lept, 12,2 x 16,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Volf

    Na jezeře

    Položka č.: 1253

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:19

    litografie, 24 x 46,4 cm, sign. LD F. Volf 82, rám, 49/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1580 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hradčany od východu

    Položka č.: 1254

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:20

    lept, 1922, 12,3 x 16 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V aleji

    Položka č.: 1255

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:21

    lept, 19,5 x 16 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Votruba

    Adidas

    Položka č.: 1256

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:22

    serigrafie, 37 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 1257

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:23

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Výrovský

    Na poli

    Položka č.: 1258

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:24

    olej, karton, 50 x 66 cm, sign. PD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození

  • Bohunka Waageová

    Dvojice

    Položka č.: 1259

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:25

    litografie, 33,5 x 27 cm, sign. DU B. Waageová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Interview Magazine July 1980

    Položka č.: 1260

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:26

    časopis s podpisem, 1980, 43,5 x 27,8 cm, sign. na obálce Andy Warhol, přiložen certifikát autenticity z 5.9.2017 Ankatex di Dab Teodor, Modena, Itálie s razítkem a podpisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Interview Magazine November 1981

    Položka č.: 1261

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:27

    časopis s podpisem, 1981, 43,3 x 27,7 cm, sign. na obálce Andy Warhol, přiložen certifikát autenticity z 5.9.2017 Ankatex di Dab Teodor, Modena, Itálie s razítkem a podpisem, Antikvariát Dlážděná

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice I.

    Položka č.: 1262

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:28

    serigrafie, 59,5 x 40,5 cm, sign. PD Euden Weidlich, 18354, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice III.

    Položka č.: 1263

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:29

    serigrafie na ručním papíře, 1973, 56 x 40 cm, sign. PD Euden Weidlich 1973, 17/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Fontána

    Položka č.: 1264

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:30

    dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Katedrála v Brně

    Položka č.: 1265

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:31

    lept, 21,8 x 16 cm, sign. PD KWellner, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:32

    litografie, 1959, 50 x 61 cm, PD značeno na kameni R. Wiesner 59, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté prof. V. Nechleby a J. Obrovského na AVU v Praze, členka Skupiny 58 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaromír Wíšo

    (1909-1992)

    Pohled na město

    Položka č.: 1267

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:33

    pastel, papír, 43 x 58,5 cm, sign. PD Wišo, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium u Karla Holana v jeho malířském ateliéru, člen SČVU, JUV ad.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Záleský

    (1901-1961)

    Vesnice na kraji lesa

    Položka č.: 1268

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:34

    akvarel, tuš, papír, 12 x 18,5 cm, sign. LD Záleský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 1269

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:35

    olej, lepenka, 48 x 68,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J.Přibíka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 1270

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:36

    strukturální grafika, 21,3 x 39,7 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 1271

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Židovské motivy

    Položka č.: 1272

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:38

    frotáž, koláž, papír, 2000, 33,4 x 38,2 cm, sign. PD Zeithammel 2000, na zadní straně razítko autora, při okrajích natržený papír, uprostřed přeloženo, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Paruka

    Položka č.: 1273

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:39

    kvaš, papír, 1972, 15,5 x 26,5 cm, sign. PD MZezula 72, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 09:40

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)