• Karel Vik

    (1883-1964)

    Románská apsida v Nitre

    Položka č.: 216860

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 20:10

    dřevoryt, 1934, 12,1 x 10,9 cm, monogram LD KV, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled z Mariánské skály k Valdštejnu (Český ráj)

    Položka č.: 216859

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 20:15

    dřevoryt, 1929, 8 x 14,6 cm, monogram LD KV, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Československý spolek sběratelů a přátel Exlibris

    Položka č.: 191345

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 20:20

    lept, 20,8 x 14,7 cm, značeno PD Votlučka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Zeman

    (1893-?)

    Na vesnici

    Položka č.: 215763

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 20:25

    olej, karton, 59,5 x 73 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • .

    Položka č.: 229493

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:00

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Francois (Ciartres) Langlois

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    Položka č.: 223277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:05

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1736-1799)

    Wenceslaus Sturem

    Položka č.: 216922

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:10

    ocelorytina, 15,6 x 9,7 cm, značeno PD Balzer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1736-1799)

    Ioannes Grillus

    Položka č.: 216921

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:15

    ocelorytina, 15 x 9,1 cm, značeno PD Balzer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karl Joseph Brodtmann

    (1787-1862)

    Lvice se svými lvíčaty

    Položka č.: 216533

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:20

    kolorovaná litografie, kolem 1830, 22,5 x 28,2 cm, dole text: La Lionne avec ses petits Löwin mit ihren Jungen A´nös Oroszlán es kölykei, znečištěný, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adolf Cech

    Položka č.: 223298

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:25

    tužka, papír, 33,5 x 25,8 cm, sign. PD Adolf Cech, na zadní straně dopis autora, mírně zašpiněný a při okrajích mimo kresbu natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ch. Demanne

    Klobouky

    Položka č.: 223300

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:30

    litografie, 21,5 x 26,1 cm, značeno LD na kameni Steube del. A PD lith. Ch. Demanne, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Vesnický motiv

    Položka č.: 229872

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:35

    lept, 17,6 x 27,6 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 226694

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Ehman

    Dudaim se Mauz Arabum

    Položka č.: 223299

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:45

    mědirytina, 30,5 x 19,5 cm, značeno PD v desce A. Ehman Sc. A: V:, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • P. van Gunst

    Robert d Evreux (podle Adriana van der Werff)

    Položka č.: 229839

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:50

    mědirytina, kolem r. 1700, 32 x 18,5 cm, značeno LD v desce Adr. vander Werff pinx. a PD P. a Gunst Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • P. van Gunst

    Latimer (podle Adriana van der Werff)

    Položka č.: 229838

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:55

    mědirytina, kolem r. 1700, 31,5 x 18,5 cm, značeno LD v desce Adr. vander Werff pinx. a PD P. a Gunst Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eberhard Henne

    (1759-1828)

    Královská rodina

    Položka č.: 216540

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:00

    ocelorytina, 8,3 x 5,2 cm, nápis: Onkel Fritz ist es denn wahr das Du König bist?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eberhard Henne

    (1759-1828)

    Na plese

    Položka č.: 216539

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:05

    ocelorytina, 8,3 x 5,1 cm, nápis: Der König zeigt, das Unterscheid der Geburt nicht setzen kann, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eberhard Henne

    (1759-1828)

    Mladík s raketou

    Položka č.: 216538

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:10

    ocelorytina, 8,3 x 5,2 cm, značeno PD v tisku E. Henne fc., nápis: Du bist ein braver Junge. Du wirt dir Schlesien nicht nehmen lassen., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Georg Hertel

    Konvolut grafik

    Položka č.: 223290

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:15

    4x mědirytina, 18. století, 25 x 18,5 cm, značeno v desce, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Francois I. Chereau

    (1680-1729)

    Phillippe d´Orleans

    Položka č.: 229856

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:20

    mědirytina, 25,5 x 17,7 cm, značeno LD J. B. Santerre pinxit. a PD Fr. Cherau scuplsit., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Jelínek

    (1871-1945)

    Kandidáti Besedy (Wiesner, Rašek)

    Položka č.: 223265

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:25

    litografie, 1892, 11 x 14,6 cm, sign. PN J. Jelínek

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lucas Kilian

    (1579-1637)

    Portrét muže

    Položka č.: 223280

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:30

    mědirytina, 1624, 26 x 15,5 cm, značeno LD L. Kilian. sculpsit, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 216514

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:35

    tužka, papír, 1855, 16 x 32 cm, sign. PD Kirnig 1855, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Thomas Kitchin

    Mapa zemí Jižního moře, od Panamy po Guayquil

    Položka č.: 203861

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:40

    kolorovaná rytina, 18. století, 37 x 24 cm, pro History of America od Rev. Dr. Robertsona , několikrát přeložený a vlevo nahoře natržený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Kratina

    (1872-1950)

    Pieta

    Položka č.: 216517

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:45

    tužka, papír, 1903, 23,7 x 18 cm, sign. PD J. Kratina 1903, Antikvariát Dlážděná, studium v Praze, na École des Beaux Arts a Académii Julien v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

  • Louis Marvy

    (1815-1850)

    Krajina se seníkem a stádem ovcí podle Rembrandta

    Položka č.: 222304

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:50

    lept, 11 x 21,3 cm, značeno LD v desce Rembrandt 1636 a DU Luis Marvy apres Rembrandt , Nr. 224 Bartsch, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Praga

    Položka č.: 217070

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:55

    reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav Adolf Müller

    (1694-1776)

    Sündfluth

    Položka č.: 234204

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:00

    mědirytina, 12,3 x 17,4 cm, značeno LD Klein del. a PD G. A. Müller sc., zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6032 Historie příhozu

  • Václav Nekolný

    Poprava

    Položka č.: 132287

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:05

    tuš, papír, 25,8 x 19,4 cm, sign. PD V.Ný., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)