• Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Spletená těla

    Položka č.: 237128

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 237127

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:02

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Bočinka

    Bez názvu

    Položka č.: 237090

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:04

    linoryt, 2001, 40 x 55 cm, sign. PD Petr Bočinka 2001, č. 7/15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 237084

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:06

    lept, 1991, 39,5 x 36,5 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 65/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ditta Jiříčková

    (1954)

    Bez názvu

    Položka č.: 237080

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:08

    litografie, 1983, 27,5 x 16 cm, sign. PD Dita Jiříčková 83, autorský tisk, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Průhled

    Položka č.: 237077

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:10

    reliéfní grafika, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Slunečník

    Položka č.: 236698

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:12

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, PD monogr. K.L., rám, č. 3/25, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:14

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Tadeáš

    Položka č.: 235326

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:16

    barevný dřevoryt, 24,2 x 15,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, lehce zažloutlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Ženský akt

    Položka č.: 235310

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:18

    litografie, 1943, 44 x 24,5 cm, sign. LD J. Kaplický 43, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. H. Brunnera a E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen skupiny UB a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Muž a žena III.

    Položka č.: 235128

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:20

    kvaš, litografie, papír, 2002, 69,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    Položka č.: 235127

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:22

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 25 cm, sign. LD Kuba, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 235126

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:24

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V čas obrany

    Položka č.: 235124

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:26

    tuš, papír, 1911, 28 x 25 cm, PD monogr. A. , rám, vzadu potvrzení pravosti Mikoláš Aleš 1911, zažloutlý papír, zašpiněno, pasparta v levém spodním rohu politá - nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v raněj…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Aleša

    Kompozice

    Položka č.: 235108

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:28

    tempera, papír, 20,5 x 29,3 cm, sign. LD Aleša Honza, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Toman

    Alej u cesty

    Položka č.: 235102

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:30

    akvarel, papír, 1909, 43 x 29,3 cm, sign. LD Toman Fr. 11.9. 09, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 235101

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1958, 42 x 29 cm, sign. PD Jüngling, při pravém okraji papíru zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s hradem

    Položka č.: 235100

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:34

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 235099

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:36

    kvaš, papír, 1962, 27 x 15 cm, sign. PD Meredick 62, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Walter

    Ve škole

    Položka č.: 235098

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:38

    tuš, papír, 16 x 12 cm, sign. LD R. Walter, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:40

    tužka, papír, 1902, 14 x 12,5 cm, sign. PD J. Šetelík , rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:42

    tuš, papír, 1937, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Kotrba 37, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 235095

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:44

    litografie, akvarel, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 235094

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:46

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:48

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, PD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:50

    uhel, akvarel, papír, 28,5 x 19 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:52

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Teleka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 235090

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:54

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. LD Teleka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Chabr

    (1958)

    Pocínovice

    Položka č.: 235083

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:56

    tempera, papír, 1976, 38,5 x 60,5 cm, sign. PD Chabr 76, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:58

    uhel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 2004, 50 x 69 cm, sign. vzadu, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook