-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:02
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:03
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:04
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:05
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:06
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:08
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:09
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:10
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:12
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s vejcem
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:00
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,6 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s fotografií
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:01
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,6 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s hůlkou
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:02
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s hůlkou II.
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:03
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,4 x 16,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s fotografiemi (šířka)
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:04
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,3 x 25,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí se skeletem
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:05
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 17,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s vějířem (barva)
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:06
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,4 x 17,4 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí - gesto (barva)
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:07
autorizovaný laser print A4, 1969, 18 x 24,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí a Sophi a modela slunce (barva)
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:08
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,3 23,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí - Autogram
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:09
autorizovaný laser print A4, 1969, 29,7 x 21 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí podepisuje grafiku
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:10
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s časopisem Ahoj na sobotu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:11
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s reportáží Vaclava Chocholy
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:12
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí telefonuje
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:13
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Louis Armstrong
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:14
autorizovaný laser print A4, 1965, 17,3 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Jana Brejchová
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:15
autorizovaný laser print A4, 1967, 17,5 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Alén Diviš
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:16
autorizovaný laser print A4, 1950, 17,9 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu