• Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Z oper R. Wagnera (Ex muzicis Vladimír Nop)

    Položka č.: 217727

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:08

    dřevoryt, 1944, 11,2 x 9 cm, sign. PD Kuneš 1944, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Harfenistka (Ex muzicis Břetislav Peterka)

    Položka č.: 217736

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:10

    dřevoryt, 1944, 12,5 x 10 cm, PD značeno ve štočku Č, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Raoul Dufy

    Kočáry před zámkem

    Položka č.: 218117

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:12

    tisk, 54,3 x 71,5 cm, značeno v tisku, vydal: New York Graphic Society, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Míčová hra

    Položka č.: 218151

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:14

    litografie, 10 x 18,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Za pyramidou

    Položka č.: 218162

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:16

    suchá jehla, 1985, 9 x 11,5 cm, sign. PD, 5/9, DU: starší grafika na velikonoce zajisté potěší, ne? , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:18

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hyde Park

    Položka č.: 218283

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:22

    olej, plátno, 16 x 13,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Neapol

    Položka č.: 218284

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:24

    olej, plátno, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chicago

    Položka č.: 218285

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:26

    olej, karton, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Notre Dame

    Položka č.: 218286

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:28

    olej, plátno, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Japonsko

    Položka č.: 218287

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:30

    olej, karton, 10,2 x 15,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bordeaux

    Položka č.: 218288

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:32

    olej, plátno, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 218334

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris J L Krejčí

    Položka č.: 218377

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:38

    zinkografie, 1944, 3,3 x 2,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris Josef Kučera

    Položka č.: 218378

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:40

    zinkografie, 1942, 9,1 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Aloise Jiráska (Ex libris Vácslav Rudl)

    Položka č.: 218379

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:42

    zinkografie, 1926, 7,2 x 8 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Josefa Kajetána Tyla (Ex libris Vácslava Rudla)

    Položka č.: 218380

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:44

    zinkografie, 1926, 9,5 x 7 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    To je moje kniha (Ex libris Jaroslava Krátká)

    Položka č.: 218381

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:46

    zinkografie, 14 x 6,4 cm, PD značeno K, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 218451

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:48

    dřevoryt, 14,6 x 10 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír v levém dolním rohu přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 218515

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:52

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:54

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:56

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 218949

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:58

    tuš, kvaš, papír, 1933, 30,5 x 31,5 cm, sign. PD Ullrych 33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 219249

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:00

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219554

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:02

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, LD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219555

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219556

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:06

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, PD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)