• Pavel Brázda

    (1926)

    Velký astronaut

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    sítotisk, 2011, 51,7 x 22 cm, sign. LD Pavel Brázda 2011, č. 57/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID2465 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů; autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na A…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Ellen Jilemnická

    Kabát

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Radek Andrle

    (1976)

    Femme Fatale

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    cín, 2011, v. 86 cm, sign. na plintu Radek Andrle, odlitek č.6/6, Radek Andrle vystudoval Soukromou mistrovskou školu uměleckého designu v Praze, obor sochařství. Mezi lety 1995 až 2011 působil jako odborný asistent v ateliéru ak. sochaře Olbrama Zoubka. V jeho díle diváka nadchne jeho neutuchající …

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)