• Petr Pichl

    Coco Chanel

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 15:00

    olej, karton, 1999, 37 x 28 cm, sign. vzadu Petr Pichl 1999, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Pichl

    Giuseppe Verdi

    Položka č.: 559

    olej, karton, 1998, 45 x 44 cm, sign. PD Pichl 98, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Petr Pichl

    Johannes Brahms

    Položka č.: 558

    olej, karton, 2015, 61 x 41 cm, sign. LD Pichl 15, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Hana Čápová

    Dívka v pruhovných plavkách

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvarel, papír, 20,5 x 13,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavla Aubrechtová

    V pohybu II.

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    koláž, papír, 2000, 50 x 65 cm, sign. DU Pavla Aubrechtová 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života III.

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, kliprám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života

    Položka č.: 554

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Helena Švédová

    Podzim

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, karton, 49 x 38 cm, sign. LD Švédová, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 581

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 580

    Betlém

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    9x polychromované dřevo, v. 11 - 48 cm, devět figur ze starého vyřezávaného betlému: postavy Tří králů (Baltazar, Melichar a Kašpar), dvě mužské postavy a čtvero ovcí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Jurij Jakovenko

    Orestes

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    bibliofilie se šesti původními grafikami, 2013, 47,3 x 34,5 cm, vše sign. DU Jurij Jakovenko, 7/50, vázáno v kůži, formát grafik 24,5 x 19,5, vydalo Xotaris Art Forum v Athénách v roce 2013, autoři Christos Giannakos (text) a Jurij Jakovenko (grafika) zde čerpali inspiraci z antického řeckého tragic…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Prorok v časoprostoru

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    pastel, velur, 2005, 46,6 x 30,5 cm, sign. PD Kurovský, na zadní straně věnování autora k vánocům 2005, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID5689 Historie příhozu

  • Marian Mieško

    Sunny days

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    kombinovaná technika, 2003, 19 x 14 cm, sign. PD Marian Mieško 2003

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Borisovič Voronov

    (1935-2007)

    Město v zimě

    Položka č.: 574

    olej, plátno, 2002, 25 x 19 cm, sign. PD Voronov, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Ivan Grigorjevič Mišin

    Večer na chalupě

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 1968, 21,5 x 31 cm, monogr. PD IM, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivan Bondarev

    Léto

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    olej, karton, 2008, 23,7 x 33,6 cm, monogr. PD I. B., rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Umělecké škole ve Voroněži, člen Svazu umělců Ruska

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ivan Bondarev

    Letní večer

    Položka č.: 571

    olej, karton, 2009, 23,7 x 33,4 cm, monogr. PD I. B., rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Umělecké škole ve Voroněži, člen Svazu umělců Ruska

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jan Vičar

    (1967)

    Položka č.: 596

  • Miroslav Pošvic

    Triptych

    Položka č.: 595

    3x litografie, 2004, vše 60 x 46 cm, vše sign. PD M. Pošvic 2004, 3x rám, 12/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    litografie, 2006, 17,5 x 23 cm, sign. PD Aleš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel Koráb

    (1937)

    Zátiší s růžemi

    Položka č.: 593

    kolorovaný lept, 1974, 23 x 19,6 cm, sign. PD K. Koráb 74, rám, č. 55/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Jindřich Růžička

    Noční město

    Položka č.: 592

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Maškarní bál

    Položka č.: 591

    monotyp, 38 x 28 cm, sign. PD Cyril Chramosta , rám, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Duha

    Položka č.: 589

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …