• František Dostál

    Žena se psem

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    fotografie, 1977, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu popsáno autorem a opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Dostál

    Na nákup

    Položka č.: 555

    fotografie, 23 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Momentka

    Položka č.: 554

    fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Trpaslík

    Položka č.: 553

    fotografie, 22,7 x 16,5 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Ze souboru Pražské příběhy

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Dostál

    Karlův most

    Položka č.: 551

    bromostříbrná fotografie, 1975, 28,9 x 38,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 550

  • František Dostál

    Ze souboru moje rodné Vršovice

    Položka č.: 549

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 38,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Ze souboru Náhodná setkání

    Položka č.: 548

    bromostříbrná fotografie, 28,1 x 38,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Položka č.: 547

    bromostříbrná fotografie, 28,4 x 38,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • František Dostál

    Stěhování figurín

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    vintage gelatin silver print, 16,6 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, č. 6/7, ze souboru Letní lidé 1968-1990, vzadu značeno razítkem , studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál

    Letní lidé

    Položka č.: 545

    vintage gelatin silver print, 1982, 23,3 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, ze souboru Letní lidé 1968-1990, vzadu značeno razítkem , studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • František Dostál

    Telefonní budky

    Položka č.: 543

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 22,7 cm, sign. vzadu František Dostál, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Chodov 1978

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bromostříbrná fotografie, 1978, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • František Dostál

    Construction Worker in Prague

    Položka č.: 541

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    S kytarou

    Položka č.: 540

    bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Letní lidé

    Položka č.: 539

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Letní lidé

    Položka č.: 538

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Muž s bubnem

    Položka č.: 537

    bromostříbrná fotografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. PD František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Rybáři

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Chodec

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 23 cm, vzadu popsáno: František Dostál, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Na plovárně

    Položka č.: 534

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 22,5 cm, vzadu popsáno: František Dostál, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Letní lidé - Dvojice

    Položka č.: 533

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Letní lidé - V řece

    Položka č.: 532

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 22,2 x 16,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Letní lidé

    Položka č.: 531

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 23,1 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 530

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 16,8 x 23,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Těhotná žena

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    barevná fotografie, 99,5 x 99,5 cm, sign. LD V. Stanko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Vasil Stanko

    Divadlo

    Položka č.: 528

    fotografie, 99,5 x 99,5 cm, sign. PD V. Stanko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Z okna mého bytu

    Položka č.: 527

    fotografie, 1952, 56 x 47 cm, sign. na zadní straně LSitenský 1952, rám, Balbínova ulice, poštovní vůz, foceno z jeho bytu v roce 1952, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU