• Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 15:00

    tempera, běloba, papír, 1971, 39 x 79,5 cm, sign. PD Vilém Plocek 1971, rám, na zadní straně popsáno autorem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • František Koudelka

    Erupce

    Položka č.: 290

    akryl, plátno, 2014, 48,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Koudelka, žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

  • Jan Homola

    (1976)

    Jednota

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 92.000 CZK (3.680 €)

    digital akryl 332, 2018, 120 x 85 cm, sign. PD Homola 332 2018

    Aktuální cena: 92.000 CZK (3.680 €)

  • Josef Velčovský

    Skříňka

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    olej, dřevo, 33 x 22 x 12,5 cm, sign. LD Velčovský, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Vladimír Kiseljov

    (1984)

    Žralok manažer

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, plátno, 2016, 65 x 90 cm, monogr. PD VA 16, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, ateliér scénografie

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Vladimír Kiseljov

    (1984)

    Portrét skladatele Oliviera Messiaena

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    akryl, plátno, 2011, 100 x 70 cm, monogr. PD V 11, Antikvariát Dlážděná, studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, ateliér scénografie

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jan Paul

    č.6/2018

    Položka č.: 285

    malba prsty, akryl, sololit, 2018, 50 x 70 cm, sign. vzadu J. Paul, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, in…

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Ghetto - Nestvůrné rozměry

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    kombinovaná technika, tuš, 37,5 x 24,5 cm, sign. PD Saudek, rám, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Emma Srncová

    Vzpomínka na Kamila Lhotáka

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    olej na dřevěné desce, 1999, 116 x 157 cm, sign. PD Emma 99, rám, výtvarnice Emma Srncová vzdává ve svém obraze Vzpomínka na Kamila Lhotáka hold tomuto mistrovi české ilustrace. S tímto velikánem Srncovou spojuje jemnost a citlivost malby, stejně tak jako typicky nostalgická imaginace

    Aktuální cena: 390.000 CZK (15.600 €)

  • Vladimír Gebauer

    Výlet

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, plátno, 1982, 55,1 x 66 cm, sign. DU Gebauer 82, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Marie Filippovová

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    akvarel, papír, 58 x 42 cm, rám, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Benedikt

    Drama oblohy

    Položka č.: 280

    olej, plátno, 2016, 65 x 95 cm, sign. LD Benedikt 2016, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu Lucie Svobodová 2016

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Otec příroda

    Položka č.: 278

    olej, karton, 1998, 29,5 x 39 cm, sign. PD Zábranský, rám, vzadu autorsky popsáno

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, karton, 1998, 39 x 29 cm, sign. PD Zábranský, rám, vzadu autorsky popsáno

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 276

    olej, karton, 1997, 44,5 x 34 cm, sign. LD Zábranský, rám, vzadu autorsky popsáno

  • Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    olej, dřevěná deska, 1998, 100 x 85,5 cm, sign. PD L. M. Wagner 1998, jedním z charakteristických znaků Wagnerových obrazů je experiment s variací technik, které při své tvorbě používá. Ať už se jedná o techniku olejové lazury nebo vrstvení barevných akrylátových ploch. Dalším charakteristickým ryse…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Tomáš Miro Záhořík

    (1963)

    Sdílení stínů

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    akryl, plátno, 2015, 100 x 100 cm, sign. PD MIRO TZ15

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

  • Tomáš Miro Záhořík

    (1963)

    Anatomie krásy

    Položka č.: 273

    akryl, plátno, 2018, 100 x 100 cm, sign. PD MIRO TZ18

  • Anna Langová

    (1995)

    Máme se rádi

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akryl, plátno, 2017, 30 x 40 cm, sign. vzadu Anna Langová

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Anna Langová

    (1995)

    Psí gang v metru

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    akryl, tuš, plátno, 2017, 75 x 100 cm, sign. vzadu Anna Langová

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Ewa Nemoudry

    Taneček

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    akryl, kombinonvaná technika, plátno, 2018, 120 x 90 cm, sign. PD E. Nemoudry 18, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Ewa Nemoudry

    Zpěvačka

    Položka č.: 269

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2018, 50 x 40,3 cm, sign. PD E. Nemoudry 18, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ivan Komárek

    Kytka č.38

    Položka č.: 268

    akryl, metal, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Milivoj Husák

    (1950)

    Řehoř Samsa

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    kvaš, papír, 1986, 82 x 58 cm, monogr. DU MH, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 306

    tuš, akvarel, papír, 21 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Hojný

    Kvíz: Pitný režim

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    tuš, akvarel, tužka, papír, 40 x 50 cm, vše sign., 6 obrázkových tabulí s otázkami, kvízové tabulky, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Staré město II.

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ellen Jilemnická

    Ona II.

    Položka č.: 302

    akvarel, tuš, papír, 2017, 59,5 x 42 cm, sign. PD E. Jil. 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze