Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 2003, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2003, rám, malíř Nové figurace a člen Volného sdružení 12/15, Pozdě ale přece – od roku 1957 do roku 1963 studoval na pražské Akademii výtvarného umění u profesora Vlastimila Rady. Na půdu akademie se vrátil o dvě desítky let později jako profesor …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    pastel, tuš, papír, 1963, 47,5 x 70 cm, sign. LD Načeradský 63, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Marťanky

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akvarel, tuš, papír, 1975, 29 x 41 cm, sign. LD Načeradský 75, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.400 €)

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, typické vtipné dílo z ruky jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a české grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iron…

    Aktuální cena: 160.000 CZK (6.400 €)