Roman Havelka

(1877-1950)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Les

    Položka č.: 277605

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:55

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a J. Stibrala na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)