Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Autoportrét
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, karton, 1945, 47 x 33 cm, sign. PN Bělocvětov 45, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na b…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK