Jan Spěváček
Jan Spěváček
(1973)
Plavatice
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 110 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2022, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Jeho hlavní zájem spočívá však ve vodních hladinách a biotopech. V malbách najdeme především vodní ptactvo a výjevy z vodní říše. Vodní plocha mu dovol…
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 50 000 - 60 000 CZK