Václav Rožánek
(1913-1994)
Piják
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, sololit, 69 x 51 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, vzadu štítek Originální dílo Václava Rožánka z pozůstalosti, podepsáno Vlasta Rožánková, autor byl žákem a přítelem Oldřicha Smutného. Rožánek ovšem celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo jeho t…
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 50 000 - 60 000 CZK