Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Plavení koní u mostu

    Položka č.: 1057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 05:34

    dřevoryt, 25,9 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, č. 22/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u mostu

    Položka č.: 1058

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 05:35

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)