Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    S novinami

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:03

    lept, 1958, 40 x 29 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, č. 42, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Ovocnář

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    kolorovaný lept, 35,7 x 28,7 cm, sign. PD Cyril Bouda, č. 64/210, DU slepotiskové razítko, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Cyril Bouda

    Portrét Josefa Kemra

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 1962, 10,7 x 7 cm, sign. PD Cyril Bouda 26. VI. 1962, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    lept, 1961, 25 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda 1961, rám, 145/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)