Jan Gemrot

(1983)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Položka č.: 975

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:58

    litografie, 2018, 29,5 x 25 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, č. 14/180

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)