Před bouřkou

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:31

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:32

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Podzim u řeky

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Arabští kuřáci

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:45

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:00

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 752

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:15

    monotyp, 18 x 48 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:00

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Na pasece

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:30

    akvarel, tuš, papír, 1962, 60 x 44 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Senoseč

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:31

    akvarel, uhel, papír, 28,5 x 20 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 844

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kamil Lhoták

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    fixováno na dřevěné desce, 20 cm, bronzový odlitek sádrového modelu líce oceněného návrhu z veřejné soutěže ČNB na pamětní minci 100. výročí narození Kamila Lhotáka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)